Domowe SPA, a więc domek z sauną a także basenem.

Sauna, rozbudowany panel prysznicowy to narzędzia, dzięki którym zafundujemy sobie SPA w prywatnym domku. Przeczytaj, w jaki sposób urządzić domowe SPA.
Współczesna toaleta zrelaksuje ciało oraz ukołysze skołatane nerwy.

Basen w ogrodzie

Autor: chloe004
Źródło: Basen w ogrodzie
Masaż limfatyczny, łaźnia parowa, aromaterapia oraz chromoterapia to tylko niektóre zabiegi, jakim możemy się poddać w mieszkaniu. Letnie radości, które czerpiemy z kontaktu z wodą, można zamienić basenem i sauną. Mają one jednakże swe wymagania – przynależy je uplanować już na etapie planu. Projekty basenów które możemy obejrzeć w internecie są niezwykle interesujące. Z pewnością wybierzesz coś dla siebie. Z wodnej kuracji w domu możesz korzystać w wannie wyekwipowanej w dodatkowy system dysz. Mogą być one niekinetyczne albo z regulacją kąta postawienia zależnie od potrzeb kąpiącego się jak też jego wzrostu, z możnością doboru masażu. Hydromasaż można podłączyć w wannie wskazanego rodzaju lub wybrać wannę z zainstalowanym fabrycznie urządzeniem. To sprzęt wymagający należytej oprawy jak też nawierzchni, pasuje do łazienek o powierzchni minimum 7 m², acz są również takie, które zmieszczą się w łazience o powierzchni 3 m².
sauna

Autor: comedy_nose
Źródło: http://www.flickr.com

Panel prysznicowy instaluje się na ścianie ponad wanną, w kąciku natryskowym. Dostępne są również modele podtynkowe. Panel kreuje płyta, na jakiej umocowana jest głowica prysznicowa, dysze do zabiegu wodnego, pokrętła, ewentualnie siedzenie albo półka na kosmetyki.

Jeśli poszukujesz podobnej ciekawej informacji, sprawdź pod linkiem (http://www.arad.pl/geda-lift-comfort-250,p205,24.html), w tym miejscu również na pewno będzie właśnie to, czego szukasz.

Z reguły jest wyposażony w 5 dysz: 4 usytuowane są skrajnie, po dwie z obydwu stron.

Pokrętła albo przyciski służą do regulacji temperatury wody, siły strumienia oraz włączania dysz. Domowe SPA to również sauna projekt której znaleźć można choćby w internecie.