Co na Parapetówkę

Kupno pierwszego mieszkania to doniosły moment w życiu każdego z nas. Takie wydarzenie warto adekwatnie obejść i zorganizować parapetówkę. Tradycyjnie takie przyjęcie urządza się przed umeblowaniem mieszkania, ale coraz częściej goście zapraszani są do w pełni umeblowanego mieszkania. Jest to perfekcyjny moment do pochwalenia się własnym kątem. Drobne upominki na parapetówkę są zawsze dobrze widziane. Aby trafić z prezentem w preferencje nowych gospodarzy, trzeba uważnie przysłuchiwać się informacjom z przebiegu urządzania lokum.
Co na Parapetówkę

Stalowa skórka

Ten, kto nigdy nie obierał jabłka tak, by zyskać możliwie najdłuższą skórkę, nie wie, jak wiele sympatycznej zabawy dostarcza to nie całkiem proste zajęcie. Niejedno jabłko obrali na pewno projektanci genialnej w formie, stalowej patery Peel, grupa designaffairs, współpracownicy niemieckiej marki Auerhahn. To w ich studio projektowym powstał zamysł oszałamiającej swoją prostotą i geniuszem pomysłu patery na owoce.
Stalowa skórka

Szklane meble, akcesoria i dodatki w nadzwyczajnej oraz twórczej aranżacji w domu

Szkło w domu może pełnić różne funkcje, między innymi praktyczne oraz estetyczne. Szkło jest surowcem wykorzystywanym do przygotowywania rozmaitych rzeczy, takich jak meble, drzwi, okna bądź też rozmaite dodatki oraz akcesoria domowe. Nie da się ukryć, że szkło w domu znajduje swoje miejsce zarówno w kuchni, jak także w salonie, łazience czy sypialni. Nie da się więc ukryć, iż ma ono współcześnie istotnie znaczne zastosowanie.
Szklane meble, akcesoria i dodatki  w nadzwyczajnej oraz twórczej aranżacji w domu