Śnisz o rewelacyjnym weselu? Już w tym momencie zarezerwuj salę weselną w Lubinie!

Na obecną chwilę zdecydowanie więcej ludzi stawia na wzięcie zaślubin jedynie w towarzystwie bliskich osób. Coraz rzadziej na taką uroczystość zapraszane są dalekie ciotki oraz kuzynostwo z jakim nie mamy kontaktu od kilku lat. Takie wyjście ma w rzeczy samej wady i zalety, jednakże jest to na pewno tańsze i bardziej komfortowe. Jeżeli i my marzymy o tego rodzaju weselu to powinniśmy wziąć pod uwagę miasteczka na Dolnym Śląsku.

Lubin to miasto usytuowane w województwie dolnośląskim. Zwabia do siebie przede wszystkim osoby szukające pracy w kopalnictwie. Mimo to w tej okolicy położone są naprawdę modne restauracje, w których jesteśmy w stanie zorganizować swoje przyjęcie weselne. Jeżeli wpiszemy w wyszukiwarkę Lubin restauracja to na pewno uda nam się znaleźć parę atrakcyjnych miejsc (np. http://www.staremury.eu/).

Decydującym kryterium doboru winno być to jak dużo biesiadników planujemy zaprosić , a także jaki jadłospis nas interesuje. Jest to niesłychanie ważne, albowiem multum lokali oferuje swoim klientom jedynie miejscową kuchnie. Na obiad będą podane kluski śląskie z duszonym królikiem, na deser natomiast tradycyjne ciasto drożdżowe. Jeśli wolelibyśmy kuchnię polską, to musimy poprosić o inne menu managera restauracji.

stół na sali weselnej

Autor: vastateparksstaff
Źródło: http://www.flickr.com

Z całą pewnością uda nam się dojść do kompromisu. Jeśli ciekawi nas jedynie pionierska i kultowa sala weselna Lubin to również doskonałe miasto na poszukiwania takiego lokalu (my polecamy http://www.staremury.eu/onas/wesela). To właśnie tutaj umiejscowione są ładne sale, jakie spodobają się niejednej młodej parze. W tej chwili wszędzie rządzi biel, więc i tutaj znajdziemy lokale w tej kolorystyce. Drugi odcień będzie już uzależniony tylko i wyłącznie od nas. Po wybraniu odpowiedniej sali będziemy musieli ustalić wszystkie detale, a mianowicie ilość osób, menu oraz parę innych spraw.

Nie zapomnij o tym, że ma być to najbardziej wyjątkowy dzień w Twoim życiu, więc dopnij wszystko na ostatni guzik. Jeśli uda Ci się wybrać odpowiednią salę to możesz mieć pewność, iż Twoje przyjęcie będzie udane. Lubin to miejsce w jakim jest kilka ciekawych ścieżek turystycznych i zabytków, wobec tego możesz tam zostać kilka dni dłużej i rozluźnić się po wszystkim.