Projektowanie domów

Głównym marzeniem wielu rodaków jest kupienie własnego domostwa. Idealną przyszłością wydaje się życie w willi. Mieszkanie w willi ma dużo plusów. Wille cechują się najczęściej o wiele większą powierzchnią od typowych mieszkań w bloku. Ludzie zwykle skarżą się na głośnych sąsiadów – w przypadku życia w wilii taka uciążliwość znika.
Projektowanie domów

Na co należy zwrócić uwagę nabywając mieszkanie

W życiu każdego z nas nadchodzi moment, gdy chcemy “zapuścić korzenie” w jednym miejscu. Z początku jest to tylko szybka myśl, która po czasie zamienia się w działanie. Rozpoczynamy poszukiwania, planujemy, a bywa, że dostosowujemy do tej pory prowadzone życie pod kątem nowego lokum. Przyciągają nas zaprojektowane ogrody, strzeżone osiedla i nowatorskie pomysły. Czy jest szansa by wybrać mieszkanie, i nie popełnić przy tym błędu?
Na co należy zwrócić uwagę nabywając mieszkanie

Ogromnie istotna decyzja – bo przecież dom kupujemy na lata

Pomimo że koszty zakupu nowych mieszkań są bardzo wysokie, a dostanie kredytu od pewnego czasu jest kłopotliwe, to bez przerwy znajdują się zainteresowani zakupem swojego lokum. Mogą oni wybierać pośród mieszkań nowych, oferowanych przez firmy deweloperskie, i lokali na rynku wtórnym, sprzedawanych przez sprzedawców indywidualnych. Każdy rodzaj mieszkania ma jakieś plusy i minusy.
Ogromnie istotna decyzja – bo przecież dom kupujemy na lata