Jak wybrać projekt domu mądrze?

W natłoku kilkunastu tysięcy dostępnych na krajowym rynku typowych projektów, ciężko jest zdecydować o najlepszym rozwiązaniu architektonicznym zapewniającym jednocześnie atrakcyjny wygląd, funkcjonalność jak też dodatkowo jeszcze energooszczędność, jaka na szczęście staje się pewnym kierunkiem przyszłości budowlanki.
Jak wybrać projekt domu mądrze?

Możliwość wytwarzania energii elektrycznej o dowolnej sile, w dowolnym obszarze i w dowolnym okresie

Przez ładnych kilkadziesiąt lat urządzenie elektroenergetyczne były jedynie na wyposażeniu wojska. Wyłapywaniem biogazu w oczyszczalniach ścieków, nie wspominając o jego pożytecznym spalaniu w agregatach prądotwórczych, nikt sobie nie zaprzątał głowy. Jedyną jednostką cywilną używającą agregatory prądotwórcze były wytwórnie filmowe.
Możliwość wytwarzania energii elektrycznej o dowolnej sile, w dowolnym obszarze  i w dowolnym okresie

Jakie obowiązki ma kierownik budowy?

Jednym z obowiązków inwestora w procesie budowania domku jest znalezienie osoby, która sprawować będzie misję kierownika budowy. Chodzi o osobę o stosownych uprawnieniach do pełnienia samodzielnej funkcji technicznej.
Inwestor może oczywiście polecić realizację prac budowlanych wykonawcy, jaki zaangażuje kierownika budowy, natomiast budujący dom jedynie zaaprobuje konkretną osobę na owym stanowisku.
Jakie obowiązki ma kierownik budowy?