Przed od dawna oczekiwanym imprezą powinno się świetnie przygotować

Tak, udało się, myślisz bardzo głośno, ponieważ wszyscy towarzysze spoglądają na ciebie z zaskoczeniem. Nie przejmujesz się, gdyż twoje emocje tryskają jak gorąca para i chciałyby teraz być tam, gdzie znajdziesz się za kilka dni. Tak, jedziesz na ten wymarzony imprezę, ujrzysz tam własnych ulubionych artystów, poznasz towarzystwo, którzy czują to, co ty.

zespół Pink Floyd

Autor: Jimmy Baikovicius
Źródło: http://www.flickr.com

Bilet mocno trzymasz w dłoni, nie możesz go przecież stracić. Pociąg jest również już zarezerwowany, pozostaje tylko poczekać i słuchać grup, jakie wkrótce usłyszysz na żywo. Całość jest cudownie, myślisz, lecz po chwili przychodzi powątpiewanie, ponieważ właśnie dochodzi do ciebie, że nie posiadasz jeszcze całego wyposażenia. Brakuje ci rockowych, metalowych i rapowych łańcuchów (fajne łańcuchy), podobnie nie odnajdujesz w swych zbiorach rockowych, metalowych i rapowych naklejek. Migiem nadrabiasz te braki.

Witasz się z kolegą, który również jedzie na imprezę. Oboje wyliczacie ze sobą nadzieje, nie możecie się uspokoić, tak jesteście rozemocjonowani. Niespodziewanie twój kumpel mówi, iż wszystko byłoby dobrze, lecz nie zdążył kupić jeszcze tych rockowych, metalowych lub zobacz też: konferencje poznań rapowych naszywek (polecane naszywki), właściwie to wszystko jedno, bo słucha wszystkiego, co dobre, z jakiegokolwiek rodzaju, ale wolałby mieć chociaż jedną właściwą naszywkę.

koncert

Autor: BL4CK_K1N6
Źródło: http://www.flickr.com

Rozumiesz własnego towarzysza i mówisz jemu o swoich lukach w zaopatrzeniu. Razem docieracie do konkluzji, że powinniście to dopracować. Podobnie zdałoby się jeszcze przecież nabyć rockowe, metalowe i rapowe nieśmiertelniki, wspólnie wpadacie na ten inwencję i od razu notujecie to na kartce, żeby incydentalnie nie zapomnieć.

I dzisiaj jednakże miast biec do sklepu (albo wręcz jechać, bo mieszkasz przecież w niewielkim miasteczku, gdzie nie ma takich miejsc) wchodzisz do Internetu, konfrontujesz koszty i w końcu zamawiasz. O widzisz, że zrobiłeś jeszcze lepszy dochód, ponieważ nie zapłacisz za koszty wysyłki! Myślisz, iż wszystko układa się po twojej myśli. I tak w istocie jest. A parę dni później ponadplanowo się dowiadujesz, że twoja ulubiona kumpelka także jedzie! No, to będzie impreza!