Jakiego rodzaju zaczep elektromagnetyczny wybrać do ciężkich drzwi?

Na stacjach benzynowych albo w marketach, są montowane zamki, jakie ryglują drzwi po naciśnięciu przycisku pod ladą.
Zaczep elektromagnetyczny umożliwia sterowanie wejściem zarówno w nieskomplikowanych domofonowych instalacjach jak i w systemach złożonych bezpiecznej ewakuacji z budynku.

W układach zabezpieczeń urządzenie to posiada duże zastosowanie. Dzisiaj mamy mnóstwo zaczepów elektromagnetycznych do doboru, a ich wybór ciągle rośnie. Większość elektrozaczepów ma wytrzymałość działania na ok. 10000-30000 cykli. Jeden cykl, to otwarcie a potem zamknięcie drzwi. Po takim czasie jest konieczna naprawa urządzenia lub wymiana na inne. Niektóre elektrozaczepy posiadają wytrzymałość pracy od 300000 cykli, co zapewnia bezawaryjną pracę. Elektrozaczep powinniśmy dopasować do warunków, w których będzie pracował oraz przeznaczenia, jakie musi realizować. Należy dopasować zaczep elektromagnetyczny do masy drzwi. Do wejść lewych powinniśmy zakupić elektrozaczep lewy, a do prawych prawy, wówczas zagwarantujemy optymalne okoliczności pracy. Zakupić dziś można także zaczepy symetryczne, jakie znakomicie się sprawdzą zarówno w drzwiach lewych jak i prawych.
zaczep elektromagnetyczny

Autor: AWBUD
Elektrozaczep z włącznikiem umożliwia odblokowanie zaczepu przy pomocy szczególnej mechanicznej dźwigni. Przez to dostęp do pomieszczenia mógłby być udostępniony bez dowolnych utrudnień oraz wymagania sterowania zaczepem elektromagnetycznym.

Jeśli prezentowany materiał okazał się dla Ciebie interesujący, nie zwlekaj i sprawdź szczegóły tutaj producent wyrobów z drewna – przeczytasz jeszcze bardziej precyzyjne informacje.

Mają one zastosowanie w biurach, w jakich w godzinach działania obiektu dostęp mają wszyscy zainteresowani, a poza godzinami pracy obiektu jest konieczność kontrolowania osób, które wchodzą na plac obiektu.

Do dużo ważących drzwi montowany jest specjalistyczny elektrozaczep, jaki jest wzmocniony. Cały czas mało znanym wyjściem jest zwora elektromagnetyczna.

Zobacz, czy przypadnie Ci do gustu proponowana oferta (http://www.warynski.pl/biura-do-wynajecia-warszawa/). Zapewniamy usługi dopasowane do indywidualnych potrzeb. Nie wahaj się i poznaj się, jak działamy.

Urządzenie to pełni podobną rolę co elektrozaczep.