Gazetowniki, serwetniki czy parasolniki – czyli gadżety z wyobraźnią w Twoim mieszkaniu.

Każdy marzy o tym, aby wnętrze jego domu było komfortowe, a ponad to funkcjonalne i urządzone ze smakiem. Taki efekt nie jest prosto osiągnąć, w szczególności spłacając dożywotnio kredyt na naszą nieruchomość i w związku z tym nie bardzo możemy pozwolić sobie na ekstrawagancję.

Autor: Nancy Hugo,CKD
Meble to główna sprawa wyglądu większości wnętrz. Nikt nam nie każe z marszu wyposażać mieszkania od góry do dołu. Wygodnie jest dobrać tak podstawowe elementy, żeby można było normalnie funkcjonować w swoich czterech ścianach, a z czasem domawiać resztę. Jakie dodatki warto mieć w swoim wnętrzu, aby sprawiał on wrażenie na lepiej umeblowany niż w faktycznie?

Oprócz szaf, stołów, czyli rzeczy niezbędnych warto zaopatrzyć się w meblarskie gadżety. Są niedrogie, a na dodatek dodadzą naszym wnętrzom jedynego w swoim rodzaju klimatu.

Już w holu możemy postawić parasolnik. Parasolniki to interesujące element wyposażenia, który umożliwia w szybki sposób pozbyć się niepotrzebnej parasolki. Te funkcjonalne stojaki w różnych stylach: metalowe, matowe, stylizowane na starodawne. Czasem, przy odrobinie fantazji projektantów będą miały wygląd… parasolki.

W salonie możemy pomyśleć o gazetownikach. To idealne akcesoria, jeśli zamierzamy trzymać gazety uporządkowane. W nienachalny sposób, wyeksponowane obok sofy zapewnią wnętrzu porządek, a dla nas samych okażą się niezastąpione w błyskawicznym dotarciu do istotnych rzeczy, takich jak… druty i inne przedmioty, które można schować do gazetownika.

W kuchni nie zawiedzie nas owocarka. Ten gadżet potrafi nie tylko efektownie wyglądać, ale także eksponować nasze owoce niczym na najlepszym placu. Aż ślinka cieknie. Kiedy pomyśli się o tych wszystkich porcjach witamin zebranych obok siebie. Wyśmienita gratka dla miłośników zdrowego jedzenia.

W jadalni możemy ustawić taki dekoracyjny gadżet jak serwetnik, który doda wykwintności naszym stołom. Te prawdziwe serwetniki wykonane są z takich surowców jak porcelana lub kość słoniowa i nie można bezcześcić ich trzymając w nich służą do trzymania w nich serwetek z tkaniny.

Nie czekaj, tylko poczytaj więcej malowanie mebli farbą kredową na omawiany wątek – informacje okażą się z pewnością niezwykle fascynujące, więc kliknij tu i zobacz więcej.

To tylko przykładowe elementy, dzięki którym każde mieszkanie wypięknieje.