A Ty którą konsolę wybierzesz?

Dobra konsola w dzisiejszych czasach to nie tylko gry, ale także sporo dodatkowych możliwości, takich jak: dostęp do Internetu, szansa oglądania filmów, fotografii, słuchania muzyki lub wykorzystywanie chmury, która pozwala na grę w najświeższe tytuły bez konieczności montowania ich na urządzeniu. Taką właśnie chmurę ma PS4.

Pad do xboxa

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com

To rozwiązanie wielce upraszcza korzystanie ze narzędzia oraz chroni pamięć. Obie konsole zapewniają możliwość rozmów wideo, z tą różnicą, że w przypadku Microsoftu jest możliwość skorzystać z programu Skype. Obie konsole zapewniają użytkowanie przeglądarki internetowej i aplikacji YouTube. Oprócz tego playstation 4 udostępnia biblioteczkę filmów, oraz muzyki. Z kolei xbox one przekazuje nam wejście do osobistego dysku w chmurze – Microsoft OneDrive. Większa część gier wychodzi naraz na obie konsole, niemniej są też takie, które są dostępne jedynie na PS4, lub Xbox One. Z pewnością z trudem jest wyłonić jednoznacznie lepszy wyrób.

Nie czekaj – jeżeli zaintrygował Cię ten tekst, to zachęcamy Cię do przejścia do serwisu twórcy (https://eccotravel.eu/p/wycieczki-objazdowe), aby obejrzeć nowe niezwykłe wiadomości.

Przed podjęciem rozstrzygającej decyzji trzeba rozważyć zastosowaniu konsoli, wartość oraz tytuły gier, które cię interesują. Z jednej strony

Postać animowana z gry

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com

PS4 jest wiele tańsze, niemniej nabycie szczegółów dodatkowych, np. korektora ruchowego, na pewno zwiększy ostateczną kwotę.

W starciu cech technicznych, nieco lepiej zdaje się wypadać konsola playstation 4, jednakże nie znaczy to o niskiej jakości konsoli xbox one. Pamiętaj, żeby myśleć na jakich grach ci zależy – być może te, którymi jesteś zaciekawiony, są czynne jedynie na jednej z dwóch dostępnych konsol. Na rynku konsol do gier trwa wielka walka o serca graczy, w której głównymi zawodnikami są PlayStation 4 i Xbox One.

Bez względu na to, czy jesteś racjonalizatorem, rajdowcem, lub po prostu ubóstwiasz przyciskać przyciski, konsole PS4 lub Xbox One oferuje Ci przyjemność w sam raz dla Ciebie. PS4 czy Xbox One, to gry bez zastrzeżeń. Niezapomniane doznania dla Ciebie i Twoich znajomych. Ulubione filmy, projekty telewizyjne i muzyka, w każdym momencie.