Oldskulowe wnętrze

Nie masz pojęcia, w jakim stylu udekorować swoje cztery kąty? W tym przystępnym artykule podpowiadamy, że mądrze jest wybrać oldskulowe designy. Od razu podkreślamy, że tego typu meble nie są tanie, ponieważ najlepiej kupować antyki. A te, jak wiadomo, wiele kosztują. Jest to zatem wybór dla osób zasobnych, którzy zamierzają udekorować mieszkanie z dawnym gustem, olewając współczesne trendy, stawiające przede wszystkim na użyteczność.

Jeśli znasz w swoim mieście dobrze wyposażone antykwariaty, przejdź się do nich – często można znaleźć tam prawdziwe cuda. Powinieneś sprawić sobie stylowe biblioteczki, gdyż domostwo w stylu dawnym musi posiadać mnóstwo książek. Prawda jest fatalna, współcześnie mało kto czyta, a w domach bogatszych ludzi przeważa fascynacja bogactwem, a nie strawą duchową. Warto rozejrzeć się za uroczymi kuframi podróżnymi, które posłużą jako schowek na różnorakie przedmioty.

Domowa biblioteka

Autor: http://www.shelterness.com
Źródło: http://www.shelterness.com

Należy wiedzieć, że domostwo w dawnym stylu ma być mocno przytulne. Wybierz więc komfortowe meble z drewna i materiałów. Pamiętaj, że wszystko powinno być pomyślane w tym samym klimacie – jedynymi elementami, które mogą przypominać o teraźniejszości, są rozmaite sprzęty gospodarstwa domowego, takie jak TV czy pralka. Rejony mieszkania muszą być oświetlone światłem o ciepłej kolorystyce, by zapewnić lokum przytulny charakter.

Kliknij zamieszczony poniżej link przenoszący do podobnego opracowania – ono bez wątpienia też okaże się dla Ciebie niebanalne!

O ile posiadasz chęci, możesz zmienić domowe sprzęty tak, by przypominały antyki. Pecetowi zrób obudowę steampunkową, a na biurku wstaw gramofon. Możesz również zaprojektować drewnianą obudowę na TV. Sporo frapujących gadżetów wymyślonych przez wielbicieli steampunku znajdziesz w sieci. Warto wyłożyć trochę kasy na dodatki, które uczynią, że twoje domostwo stanie się wyjątkowe. Poszukaj na Allegro dawnych gramofonów, takie rzeczy to istny wehikuł czasu, przenoszący mieszkańców do urokliwego XIX stulecia.