Sprawdź,jak znaleźć najlepsze biuro projektowe!

Od jakiegoś czasu działa w sieci wartościowy ranking serwisów projektowych. Na stronie budowlanym znajdują się adresy serwisów dotyczących projektowania domów i budynków o przeznaczeniu mieszkalnym, skrótowe wzmianki odnoszące się do zakresu działalności firm i tematyki poruszanej na ich stronach oraz oceny, obliczane na podstawie głosów internautów..

dom

Autor: Eliot Phillips
Źródło: http://www.flickr.com
Klasyfikacja ogólna opiera się na sumie ocen za jakość projektów, sposób ich prezentacji (powiększanie rzutów, liczba wizualizacji, jakość rysunków itd.) oraz jakość obsługi (odpowiedzi na e-maile i telefony, szybkość kontaktu).

Na podstawie cząstkowych ocen powstaje ranking prezentujący najlepsze biura projektów i pracownie przygotowujące projekty (Zobacz więcej: projekty domów tarnów) na zamówienie klientów. Sprawdź

Klient, po skorzystaniu z usług danego biura projektowego bądź pracowni lub internauta przeglądający konkretną stronę ma możliwość oddania głosu na wybrany serwis.

Jeśli myślisz, że ten tekst jest interesujący, koniecznie sprawdź dodatkowo szczegółowe informacje (https://anotis.pl/oferta/panel-ogrodzeniowy-prosty-typ-c/), wtedy z pewnością zapamiętasz więcej detali.

Przy użyciu ośmiostopniowej skali można przyznać odpowiednią ocenę dla prezentowanych projektów lub poziomu obsługi.