Jasna Hiszpania we własnej kuchni? Teraz to jest do realizacji!

Dzisiejszy świat to nieustanna gonitwa za przemijającym czasem. Niełatwo przystanąć choć na moment,, zatrzymać się na moment, rozejrzeć się dookoła i dostrzec otaczający nas świat: czar secesyjnych kamienic czy zauważyć zmieniające się barwy w pobliskim parku.

Jednak wspaniałe możliwości współczesnej techniki druku wielkoformatowego umożliwiają nam wyczarować takie miejsca we własnym domu.

dekoracja

Autor: Steve Rainwater
Źródło: http://www.flickr.com

Wyobraź sobie słoneczną Grecję… Pachnącą słońcem paprykę, czerwone pomidory czy soczyste słodkie brzoskwinie. Twoje kuchenne królestwo zamieni się w rajską wysepkę, na którą możesz się udać o każdej porze dnia i nocy przygotowując smaczne potrawy. Wystarczy, że przykleisz na jednej ze ścian lub wzbogacisz wnękę obok lodówki zdjęciem apetycznych winogron, limonek sprawiając, że rozpłynie nieprawdopodobny zapach skromnej acz jakże uroczej lawendy z greckich poletek. Grecja może zawitać do Ciebie również w salonie, jeśli wybierzemy obraz klimatycznej wąskiej, pnącej się w górę fototapety uliczki włoskiej oraz spadającą z nich kaskadami winoroślą.

Nie wszystkich wiadomości możesz dowiedzieć się z tygodników. Jeśli chciałabyś przeczytać o interesujących przypadkach odwiedź nasze serwisy (http://budsport.pl/budowa-domow-pod-klucz-wroclaw/) www.

Możemy wzmocnić efekt i zastanowić się nad propozycja fototapety 3d. Patrząc na taki obraz widzimy obiekty, które są daleko i ulegamy złudzeniu otwarcia przestrzeni w w naszym wnętrzu – wrażenia gwarantowane!

Nie ma miejsca, nie ma klimatu, które ograniczyłby nasze marzenia, o ile skorzystamy z oferty fototapet. To dzięki nim możemy każdego dnia „fundować” naszemu dziecku zwiedzanie nowych galaktyk albo udać się do pobliskiego SPA w własnej łazience. Jeśli chcemy posiadać tytuł Najlepszego Rodzica na Świecie postarajmy się dla małego fana motoryzacji o robiący wrażenie, czarny jak heban samochód, który tylko czeka, aby rozpocząć nim w daleką podróż. Każde wnętrze, zaczynając od kuchni, jadalnię czy pokój dziecka możemy przekształcić w każde na świecie miejsce, o które chcielibyśmy odwiedzić, a którego możliwe, że nigdy nie zobaczymy. W dzisiejszych czasach fototapety to nie jedynie bogactwo obrazów, ale także najnowsze materiały i techniki druku. Słoneczny salon z oknami wychodzącymi na południe nie stanowi już problemu. Ponieważ gdy zaprosimy do niego afrykańskiego lwa barwy nie ulegną zmianie przez długi czas, zaś my będziemy mogli się nim cieszyć tak długo, aż zamarzy nam się klimat mroźnej Antarktydy.