Jakim sposobem wybrać najmodniejsze buty na wesele

Moda ślubna wymienia się żywiołowo z roku na rok. Lecz co najważniejsze, panny młode jeszcze nagminniej zaczynają szukać prywatnego kierunku i pomysłu na siebie w tym wielkim dniu, odważniej łącząc suknie, dodatki i obuwie ślubne.

Buty z kwiatkiem

Autor: lambsandivydesigns.com
Źródło: http://www.flickr.com

Nie ma pewnie panny młodej, jaka w dniu swojego ślubu nie pragnęłaby wyglądać bajecznie. Nie zapominajmy w tym dniu o czymś tak przyziemnym jak suknia ślubna, która odpowiednio dobrana sprawi, że panna młoda będzie wyglądać jeszcze piękniej, czując się w niej dobrze i komfortowo. Tak samo ważkim jest dobrze dostosować obuwie ślubne. Zbytnio smukły obcas , albo za wielka platforma, mogłyby popsuć ten nadzwyczajny dzień.

Buty ślubne panny młode przeważnie nabywają na samym końcu, często nawet tuż przed ślubem. Jednak to sprawunek od którego przyszła panna młoda winna zacząć. W butach ślubnych bowiem musi być mierzona sukienka, bowiem długość sukni ślubnej dostosowujemy do długości obcasów butów do ślubu.

Kiedy zgłębisz publikowany tekst, to również zainteresuje Cię nasza strona (http://www.wonia.pl/dekoracje-dla-firm/), która zawiera pokrewne informacje na ten temat, więc kliknij tu.

Jest norma, że suknia ślubna winna sięgać do samej ziemi,

Różowe buty panny młodej

Autor: Eugenio „The Wedding Traveler” WILMAN
Źródło: http://www.flickr.com

albo unosić się nad nią 2 cm, tak, ażeby były widocznie tylko czubki obuwia.

Według ostatniej mody, obuwie ślubne (przykładowo: sklep 3i – buty ślubne) już chyba zupełnie nie będą białe. Na dobre zadomowił się nurt barwnych butów do ślubu. Tu jednakże powinno się wiedzieć o kilku niezmiennych dewizach. Jeżeli zestawiamy buty do koloru sukienki buty do ślubu powinny być o ton ciemniejsze niż barwa naszej sukienki, a ich podeszwa musi być jasna.

Jeśli panny młode odważyły się odsłonić nogi, wybierając buty do ślubu, winny myśleć nie jedynie o kolorze i fasonie sukni, lecz także dobrze je dostroić do układu własnych nóg. Kobiety o masywnych łydkach muszą wybierać buty na wysokim obcasie, niemniej unikać nader cienkich szpilek z czubkiem w obrysie migdała, trochę zaokrąglonych, bez pasków dookoła kostki. Panie bez wyraźnego wcięcia w okolicy kostek winny wybierać obuwie z znacznym bogatym pasem wokół kostek. Buty do ślubu (np. tego typu: eleganckie obuwie ślubne), jakie będą pasować jakiejkolwiek pannie młodej to doskonałe zupełnie wycięte buty, na półsłupku, lub lekkiej koturnie.