Przygotowania do wesela

Jeżeli trafiłeś na tę stronę, to z całą pewnością dzień Ślubu jest dopiero przed Tobą i akurat jesteś na etapie planowania oraz podejmowania związanych z nim decyzji. Fakt, wesele to długie godziny przygotowań, godziny rozmów oraz wiara, że nasze wesele będzie długo odtwarzane w pamięci przez gości. Z racji, że owa uroczystość należy do najważniejszych w życiu, musimy przeznaczyć wiele czasu na przygotowania. Zatroszczmy się więc o każdy najmniejszy szczegół – zaczynając od wyboru samochodu do ślubu, zespołu, zaangażowania profesjonalnego fotografa po najpiękniejszy bukiet.

wesele

Autor: Robb1e
Źródło: http://www.flickr.com
Dzięki pracy fotografa będzie nam dane powrócić w myślach do tych pięknych dni. Należy tylko wcześniej zdecydować czy chcemy mieć pamiątkę jedynie z samego ślubu, czy też chcemy, by fotograf na wesele dotrzymywał nam towarzystwa od wczesnych przygotowań, choćby porannej kawy i krzątaniny, do późnych godzin nocnych na przyjęciu weselnym. Wynajętego fotografa ślubnego koniecznym jest też zawiadomić o tym jak będzie przebiegała msza (pełna czy skrócona ceremonia) i czy pojawią się pewne ważne i jedyne w swoim rodzaju elementy, na które pragnęlibyśmy aby poświęcił szczególną uwagę. Jeżeli mówimy o zdjęciach w plenerze, w tej sytuacji także znajdziemy wiele rozwiązań. Zwłaszcza zimową porą zdjęcia potrafią zachwycić bajkową scenerią.

A jeżeli o bajkowym ślubie mowa, to tylko w ekskluzywnym aucie

Wesele

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

zabytkowym! Piękne, stare samochody imponująco prezentują się w ślubnych stylizacjach. Takie samochody do ślubu mają w sobie wiele klimatu i uroku… Miłośnicy nowoczesnych samochodów, tych z epoki PRL czy dłuuugich limuzyn również przyjadą do ślubu autem w preferowanym stylu.

Zabawę do białego zagwarantuje nam tylko dobry zespół muzyczny. Poszukując takowego, wystukać w Internecie tekst: zespoły wesele. Przed uroczystością poprośmy o płytę, film pokazowy z poprzednich uroczystości oraz listę utworów jakie proponują. Dopiero wtedy możemy dopełnić formalności związanych z umową, poprosić o przygotowanie ulubionej piosenki na pierwszy taniec (sprawdź tutaj taniec z ogniem wesele) czy omówić przebieg oczepin weselnych.