Czy zdajecie sobie sprawę w jakie miejsce najrozsądniej polecieć na egzotyczne wakacje?

Jesienne urlopy przeważnie pozwalają zapomnieć o ścisku na plażach i odciążają domowy budżet. W Europie jesień jest ostatnią szansą, by złapać odrobinę słońca i załapać się na kąpiel w morzu, jednak Azjaci o tej porze dopiero rozpoczynają turystyczny sezon. Szczególnie nas urzekły Tajlandia i Indie. Indie to kraj wielkich kontrastów.

eccotravel

Zanieczyszczony i przeludniony, przepełniony widocznym na każdym kroku ubóstwem i nieładem. Indie to kraj, w którym intensywne zapachy przypraw mieszają się z zapachem kadzideł, a wszechobecny dźwięk klaksonów i niezliczonych tłumów staje się po pewnym czasie melodią dla zmysłów. To miejsce, które pokazuje dzisiejszy, otaczający nas świat i uświadamia, jak wielkie szczęście mamy w życiu i jak dużo wdzięczności powinniśmy mieć do świata, za to, kim jesteśmy i jaka jest nasza tożsamość.

Wakacje w Indiach to połączenie kultur, kolorów, smaków i aromatów, za którą albo będziemy zawsze tęsknić, albo…wietnam – zobacz i porównaj -Zobacz więcej. Last minute Tajlandia z roku na rok zrzesza sobie coraz większą liczbę miłośników Azji. Ten kraj to jej pigułka, najprawdziwsza perełka. Podróżnych zahipnotyzują tysiące kilometrów plaż, dżungle, przebogata fauna i flora, pyszna kuchnia oraz sympatyczni i uśmiechnięci Tajowie. Do tego kuszą niskie ceny i niezwykła atmosfera. Kto raz odwiedzi Tajlandię będzie marzył, żeby tu wracać. Sprawdź ofertę: .
Bez wątpienia atrakcją jesiennych wakacji są atrakcyjne ceny. Posezonowe obniżki i promocje to okazja, by pojechać na wakacje nawet o połowę taniej. Tym, którzy marzą o egzotycznych wycieczkach, a nie mają zasobnych portfeli, biura podróży (zabacz jakie wycieczki poleca biuro podróży coral travel poland) proponują dwa rodzaje tanich wyjazdów: first minute i last minute egzotyka. W pierwszym przypadku, wycieczkę trzeba wykupić przynajmniej z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Ale bardziej opłaca się korzystać z ofert last minute.

papuga

Autor: unbekannt270
Źródło: http://www.flickr.com

Im dłużej wstrzymamy się z decyzją wyjazdu, tym cena będzie korzystniejsza. Na dzień przed urlopem może trafić się nam oferta przeceniona nawet o 50 procent. Zakładając, że jesteśmy zdecydowani, aby czekać na walizkach do ostatniej chwili, nie wiedząc do końca, czy będzie tani bilet. O kilka procent tańsze są też z reguły wycieczki sprzedawane przez Internet, ponieważ nie musimy płacić za pośrednictwo agenta.