Domowe SPA, a więc domek z sauną a także basenem.

Sauna, rozbudowany panel prysznicowy to narzędzia, dzięki którym zafundujemy sobie SPA w prywatnym domku. Przeczytaj, w jaki sposób urządzić domowe SPA.
Współczesna toaleta zrelaksuje ciało oraz ukołysze skołatane nerwy.

Basen w ogrodzie

Autor: chloe004
Źródło: Basen w ogrodzie
Masaż limfatyczny, łaźnia parowa, aromaterapia oraz chromoterapia to tylko niektóre zabiegi, jakim możemy się poddać w mieszkaniu. Letnie radości, które czerpiemy z kontaktu z wodą, można zamienić basenem i sauną. Mają one jednakże swe wymagania – przynależy je uplanować już na etapie planu. Projekty basenów które możemy obejrzeć w internecie są niezwykle interesujące. Z pewnością wybierzesz coś dla siebie. Z wodnej kuracji w domu możesz korzystać w wannie wyekwipowanej w dodatkowy system dysz. Mogą być one niekinetyczne albo z regulacją kąta postawienia zależnie od potrzeb kąpiącego się jak też jego wzrostu, z możnością doboru masażu.

Ciekawią Cię przeróżnego typu inne wiadomości? Dobrze się składa, ponieważ masz wybór, by wejść na nową stronę i tam przeanalizować precyzyjne wątki.

Hydromasaż można podłączyć w wannie wskazanego rodzaju lub wybrać wannę z zainstalowanym fabrycznie urządzeniem. To sprzęt wymagający należytej oprawy jak też nawierzchni, pasuje do łazienek o powierzchni minimum 7 m², acz są również takie, które zmieszczą się w łazience o powierzchni 3 m².

sauna

Autor: comedy_nose
Źródło: http://www.flickr.com

Panel prysznicowy instaluje się na ścianie ponad wanną, w kąciku natryskowym. Dostępne są również modele podtynkowe. Panel kreuje płyta, na jakiej umocowana jest głowica prysznicowa, dysze do zabiegu wodnego, pokrętła, ewentualnie siedzenie albo półka na kosmetyki. Z reguły jest wyposażony w 5 dysz: 4 usytuowane są skrajnie, po dwie z obydwu stron.

Pokrętła albo przyciski służą do regulacji temperatury wody, siły strumienia oraz włączania dysz. Domowe SPA to również sauna projekt której znaleźć można choćby w internecie.