Czy DJ na weselu to właściwy pomysł? A może mimo wszystko orkiestra?

Muzyka na imprezie weselnej jest niezwykle ważną kwestią. W bardzo wielu przypadkach to głównie od muzyki uzależniona jest zabawa. Jak nakazuje nasza tradycja, przyjęcie powinno wiązać się z huczną zabawą przez całą noc, w trakcie której goście mają okazję tańczyć przy biesiadnej muzyce. Oprócz tego wielokrotnie podczas tańców mają miejsce różnego rodzaju zabawy. Na organizujących spoczywa obowiązek wyszukania właściwej osoby, która zagwarantuje świetną zabawę przy właściwej muzyce.

Muzyka

Źródło: http://www.sxc.hu/
Znalezienie odpowiedniej muzyki w znacznej mierze zależy od preferencji państwa młodych. Niektórzy uważają, że dobra zabawa może mieć miejsce tylko przy muzyce disco-polo, które niewątpliwie wiedzie prym podczas pozostałe informacje na stronie http://www.angelka.pl/ polskich wesel. Niektóre osoby jednak o wiele bardziej preferują np. utwory z lat siedemdziesiątych. Ten wybór uzależniony jest jednak w głównym stopniu od muzycznych gustów państwa młodych. Mnóstwo osób zastanawia się również, czy podczas (http://www.domymax.pl/

Zabawa na sali weselnej

Autor: EMILIE RHAUPP
Źródło: http://www.flickr.com

Dj w trakcie przyjęcia zapewnia muzykę z płyt lub bezpośrednio z komputera (poczytaj). Ogromną zaletą jest w tej sytuacji bardzo duża możliwość doboru utworów. Współpracując z dj’em można ingerować bezpośrednio w rodzaj i styl odtwarzanych piosenek, a dzięki bogatemu repertuarowi uczestnicy sami oprócz tego mogą sobie zamawiać i wybierać dowolne utwory, jakie będą grane na weselu.

Ważną sprawą podczas przygotowywania wesela są oczywiście finanse. W tym przypadku dj wydaje się być o wiele tańszym rozwiązaniem. Po pierwsze pracuje on sam, a więc nie musi dzielić się swoimi zarobkami z postronnymi osobami. Następna kwestia to fakt, że nie śpiewa ani nie gra na żadnych instrumentach. Dlatego też cena, jaką DJ zainkasuje za całonocne wesele będzie o wiele mniejsza.

Osoby, które organizują wesele, Wrocław powinni jednak dobrze zastanowić się nad doborem odpowiedniego dj’a (zajrzyj – dj wesela Wrocław). Na rynku jest mnóstwo ofert, jednakże nie każda będzie trafiona. Spróbujmy więc sprawdzić szczegółowo, czy wybrany dj rzeczywiście zagwarantuje nam doskonałą zabawę do białego rana.