Porady jak dobrać ubranie dla modnego mężczyzny?

Nie orientujesz się na co zwrócić uwagę przy zakupie letniej koszuli, a chcesz świetnie w niej wyglądać?
Po pierwsze, ważny jest materiał. Przyjrzyjmy się tkaninie. Jeśli jest to bawełna, to bardzo dobrze. Bawełniane koszule są niesamowicie uniwersalne, przepuszczają powietrze, a do tego zapewniają komfort noszenia.

Koszule męskie

Autor: Robert Sheie
Źródło: http://www.flickr.com
Przy wyborze optymalnego dla siebie modelu najlepiej jest kierować się: własnymi preferencjami i samooceną własnego wyglądu, komfortem i efektem końcowym na którym nam zależy. Jeśli od lat lubimy klasyczne, luźniejsze koszule, nazywane classic fit, regular itp. i czujemy się w nich dobrze, zaś fasony nazywane m.in. slim, modern fit, fashion fit itp. wywołują u nas niechęć, to nie musimy dokonywać zmian na siłę.

Jeżeli jednak mamy szczupłą sylwetkę – niech w szafie zawisną koszule męskie slim fit i dodatkowo spinki do koszuli, przeczytaj przykłady,. Wydłużają i wysmuklają sylwetkę, do tego są bardzo modne, tak w wersji formalnej, jak i niezobowiązującej. Tym bardziej, iż wspaniale komponują się z coraz modniejszymi garniturami slim fit.

Sprawdź ten link – więcej zobaczysz w tekście (http://mengarnitury.pl/pl/page/7/kolekcja/51/Kurtka%20S4), który znajdziesz na tamtej stronie. To będą inne tego rodzaju materiały, więc bez wątpienia je również przekonasz się za przydatne!

Niskich panów takie koszule wysmuklą dodając optycznie nieco centymetrów, natomiast u wysokich szczupłych mężczyzn, zaakcentują dobre strony sylwetki. Sklepy prowadzące swą działalność w sieci wprawią nas w pozytywne zdumienie swym bogatym asortymentem – koszule męskie w sklepie "Krzysztof".

Kolor to problem, który stwarza chyba najwięcej kłopotu. Niewątpliwie trzeba mieć w swojej szafie białą koszulę, albowiem pasuje w zasadzie do wszystkiego. Jeżeli nie wiemy, która koszulę założyć, biała będzie strzałem w dziesiątkę. Neutralnym kolorem jest również jasny niebieski. Dobrze komponuje się w sytuacjach oficjalnych jak i codziennych.

Z całą pewnością żaden mężczyzna nie będzie miał problemu z dobraniem zestawu dysponując koszulą w tym kolorze. Należy mieć na uwadze: must have letniego sezonu to białe koszule i błękitnym kolorze.
Do męskiej szafy jakiś czas temu wkroczył róż, który stanowi idealne tło dla granatu czy beżu. Zatem włóżmy róż i już!
I rada na koniec, koszule z krótkim rękawem należy pozostawić na nieformalne okazje i pod żadnym pozorem nie zakładać do nich marynarki. Chyba nie chcemy by kojarzono nas z „wujkiem Mietkiem na weselu”?