Wnętrze w pięknym stylu – w jaki sposób spełnić to marzenie?

moda glamour to blihtr, szyk i majątek nowobogackich dzielnic. Błyszczące surowce, intensywne odcienie, srebrne i złote dodatki. Pokój nocny w stylu glamour? Tak!

sypialnia glmaour

Autor: jheffry swid
Źródło: http://www.flickr.com

Pamiętajmy jednak, że łatwo przeholować w stronę chałtury – nowobogacki styl ma być gustowny. Zapewni go błyszcząca, ozdobna tapeta na ścianie, podłoga z wytwornego, przyciemnionego drewna lub chłodnego marmuru, ciężkie zasłony z weluru, ostro połyskujące poszewki na poduszki. Dodajmy do tego jeszcze niepowtarzalne połączenia dynamicznych kolorów – czerwieni i czerni, czerń z beżem, kontrastującej czerni i perłowej bieli. Do tego wszystkiego szklany żyrandol i rzeczy w kolorze srebrnym i złotym, zespolone z satynową błyszczącą pościelą w odcieniu intensywnego fioletu albo bordowego dodadzą sypialni elegancji. Warto również zastanowić się nad zakupem poduszek wełnianych , które ożywią wnętrze.

piękna sypialnia

Autor: Boa-Franc
Źródło: http://www.flickr.com

Fundamentem stylu glamour są geometryczne kształty i prosta konstrukcja. Pamiętajmy także, że w sypialni potrzebna jest ład, jej zachowanie pozwoli nam na właściwy rekreacja. Znaczącą misję w tym pomieszczeniu odgrywają dwie kwestie: oświetlenie i dodatki. Polecamy dobrać elegancko wyglądające srebrne lampki nocne, które powinny pasować do górnego oświetlenia. Na podłodze powinniśmy rozłożyć dwa niewielkie chodniki w kolorze intensywnego silnego fioletu, albo bordowego. Zdobywając łóżko, zatroszczmy się by miało zwykły kształt, jego kluczowym elementem będzie pokaźny zagłówek (https://homeandliving.pl/) – od nas zależy czy będzie tapicerowany, drewniany, czy stalowy. W przypadku tego tapicerowanego, postawmy tu np. na kolor fioletowy, który skontrastujemy nieco jaśniejszą satynową pościelą. Piękna sypialnia w stylu glamour to niezmiernie dobry pomysł.

Pokój nocny w konwencji glamour to materiały i faktury. Nie zastosować tu wszelkiego rodzaju tafty, jedwabie, adamaszki i futro. Dobrze wkomponuje się tu ciężka, gruba zasłona do okien z ciemniejszą szarą woalową firanką w takim samym, bądź ton jaśniejszym kolorze barwie . Pamiętajmy również, aby nie bać się rozweselić tego poważnego stylu wesołym dodatkiem jak np, poduszka w pasiak łowiciki – więcej info na .