Apartament w kolorach morza – pomysły na aranżacje

Nadmorskie apartamenty to atrakcyjne punkty na mapie Polskie, przyciągające nie jednie turystów, lecz również chętnych do częstego oraz systematycznego przebywania w miastach, takich jak Gdańsk . Ten zamysł możemy wcielić w życie mieszkając na co dzień w zupełnie innej części Polski, decydując się na zakup apartamentu w niedalekiej odległości do morza. Takie mieszkanie może być stać się opłacalną inwestycją, a równocześnie miejscem urlopowych podróży, relaksu, spokoju. Aby to osiągnąć konieczna jest stylowa aranżacja wnętrz.

aranżacje wnętrz - projekty

Autor: http://lookfresh.pl
Źródło: http://lookfresh.pl

Gdańsk kojarzy się z rozbielonymi przez słońce kolorami lata, turkusową wodą, błękitnym niebem oraz białym paskiem (aranżacja wnętrz oraaranżacja (dowiedz się więcej o aranżacji ogrodów)anie inwestycji). Stąd wykończenie wnętrz nadmorskiego apartamentu nie może obejść się bez palety barw marynistycznych, która powinna stanowić dla właścicieli nieruchomości miłą oprawę pomieszczeń. Fantastycznym pomysłem w tym przypadku będzie połączenie jasnych jasnych odcieni błękitów z ciepłym w obiorze drewnem. Żeby nadać lokum nieco kontrastu, gdzieniegdzie warto dodać czerni i szarości. Przyciągającym wzrok akcentem kolorystycznym w pokoju dziennym mogą być niewątpliwe seledynowe zasłony, które idealne wpiszą się w przyjemny, wakacyjny klimat. Ściany można wykończyć tapetą w delikatne paski w różnych odcieniach błękitu. Sypialnia powinna być świeża i najlepiej monochromatyczna, w przewadze bieli z kolorowymi dekorami poduszek, które zagoszczą na szerokim łóżku. W przypadku sypialni warto udekorować okna jasnymi, lnianymi zasłonami. Ostatnim akcentem nawiązującym do koloru nieba niech będzie stolik kawowy (www.belbazaar.pl/47-meble-debowe-ohio) o błyszczącym blacie, na którym położymy uroczy, błękitny wazon ze świeżymi kwiatami.

Co więcej, aranżując apartament musimy dołożyć naszych starań, aby okazał się on nowoczesny i luksusowy. Istotne jest, aby całość nawiązywała do lata i dni spędzonych na plaży. Była delikatna oraz miła w odbierze. Taka aranżacja wnętrz z pewnością będzie zachwycać subtelnym, urokliwym nastrojem, który wprost namawia do częstych odwiedzić sezonowego mieszkania.