Apartament w kolorach morza – pomysły na aranżacje

Nadmorskie apartamenty to atrakcyjne punkty na mapie Polskie, przyciągające nie jednie turystów, lecz również chętnych do częstego oraz systematycznego przebywania w miastach, takich jak Gdańsk . Ten zamysł możemy wcielić w życie mieszkając na co dzień w zupełnie innej części Polski, decydując się na zakup apartamentu w niedalekiej odległości do morza. Takie mieszkanie może być stać się opłacalną inwestycją, a równocześnie miejscem urlopowych podróży, relaksu, spokoju. Aby to osiągnąć konieczna jest stylowa aranżacja wnętrz.

aranżacje wnętrz - projekty

Autor: http://lookfresh.pl
Źródło: http://lookfresh.pl

Gdańsk kojarzy się z rozbielonymi przez słońce kolorami lata, turkusową wodą, błękitnym niebem oraz białym paskiem (aranżacja wnętrz oraz wykańczanie inwestycji). Stąd wykończenie wnętrz nadmorskiego apartamentu nie może obejść się bez palety barw marynistycznych, która powinna stanowić dla właścicieli nieruchomości miłą oprawę pomieszczeń. Fantastycznym pomysłem w tym przypadku będzie połączenie jasnych jasnych odcieni błękitów z ciepłym w obiorze drewnem. Żeby nadać lokum nieco kontrastu, gdzieniegdzie warto dodać czerni i szarości. Przyciągającym wzrok akcentem kolorystycznym w pokoju dziennym mogą być niewątpliwe seledynowe zasłony, które idealne wpiszą się w przyjemny, wakacyjny klimat. Ściany można wykończyć tapetą w delikatne paski w różnych odcieniach błękitu. Sypialnia powinna być świeża i najlepiej monochromatyczna, w przewadze bieli z kolorowymi dekorami poduszek, które zagoszczą na szerokim łóżku. W przypadku sypialni warto udekorować okna jasnymi, lnianymi zasłonami. Ostatnim akcentem nawiązującym do koloru nieba niech będzie stolik kawowy (www.belbazaar.pl/47-meble-debowe-ohio) o błyszczącym blacie, na którym położymy uroczy, błękitny wazon ze świeżymi kwiatami.

Co więcej, aranżując apartament musimy dołożyć naszych starań, aby okazał się on nowoczesny i luksusowy. Istotne jest, aby całość nawiązywała do lata i dni spędzonych na plaży. Była delikatna oraz miła w odbierze. Taka aranżacja wnętrz z pewnością będzie zachwycać subtelnym, urokliwym nastrojem, który wprost namawia do częstych odwiedzić sezonowego mieszkania.