Gustowne, nowoczesne zaproszenia ślubne

Zaproszenia ślubne to istotny element każdego ślubu i wesela. Zaproszenie weselne powiadamia gości o miejscu oraz dacie ślubu oraz przyjęcia weselnego. Bez wątpienia winniśmy zadbać o to, by zaproszenie na ślub było gustowne i estetyczne.

zaproszenia

Autor: Alexandra E Rust
Źródło: http://www.flickr.com

Rzecz jasna nie musimy wybierać najdroższych zaproszeń – nie każdy chce i może wydać na zaproszenia ślubne kilkaset złotych. Dużo przedsiębiorstw oferuje jednak markowe zaproszenia ślubne w dogodnych cenach. Ładne zaproszenie weselne zdołamy kupić nawet za 1zł! Pożądane byłoby zaznajomić się z propozycją sklepów online, jakie oferują zaproszenia weselne. Asortyment jest naprawdę bogaty, dlatego naturalnie znajdziemy zaproszenie, jakie będzie nam się podobać i spełni nasze wyczekiwania. Jeśli mamy już wybrany motyw kolorystyczny naszego wesela, to należałoby wybrać zaproszenia w takim samym kolorze. Na pewno zrobi to rozległe wrażenie na naszych gościach.

Kliknij aby przeczytać: .

Zaproszenie na ślub

Autor: Parekh Cards
Źródło: http://www.flickr.com

Prócz znaczących wiadomości dotyczących miejsca oraz czasu zaślubin oraz uroczystości weselnej, na zaproszeniu Młodzi nierzadko umieszczają rozmaite wierszyki, jakie zachęcają do tego, żeby goście zamiast kwiatów przynieśli na przykład wino, atrakcyjną książkę czy coś słodkiego, natomiast zamiast upominków – sprezentowali pieniążka do koperty. Takie wierszyki są teraz bardzo modne i zamieszczenie ich na zaproszeniu nie jest czymś niestosownym. Dzięki temu wolno uniknąć nietrafionych podarków bądź masy kwiatów, które śmigle więdną. Goście nie muszą również zastanawiać się nad doborem prezentu ślubnego.

Przeczytaj informacje: .

Gdy kupimy zaproszenia weselne, pamiętajmy także o ich wcześniejszym wysłaniu do gości. Zaproszenia na ślub należy wysłać przynajmniej 3 miesiące wcześniej. Będziemy posiadali pewność, iż wysłane zaproszenia dotrą na czas, natomiast goście będą mieli jeszcze dużo czasu na potwierdzenie swej obecności. Nie pożądane byłoby posyłać zaproszeń na ostatnią chwilę, bowiem dużo postaci może wtenczas po prostu nie przyjść.

Stworzyliśmy dla Ciebie następne zajmujące notki na interesujący Cię temat. Przejdź do kolejnego wpisu oraz czytaj wpis (http://kartkownia-zaproszenia.pl/strona/dodatki).

Jeżeli zaproszeń nie dostarczamy osobiście, lecz wysyłamy je przykładowo pocztą, wtedy pamiętajmy o tym, by takie zaproszenie wysyłać listem poleconym – dzięki temu nie zaginie ono na poczcie.