Jak wybrać najlepszy i najseksowniejszy biustonosz? Które kwestie są najważniejsze? O czym pamiętać?

Żeby seksowna bielizna dobrze pełniła swoją rolę, to znaczy zapewniała uwodzicielski wygląd i komfort noszenia, należy dobrze dopasować jej rozmiar oraz rodzaj. W dobrym dopasowaniu stanika z pewnością pomocna będzie tabela rozmiarów.

Aby z niej korzystać trzeba na wstępie ciasno zmierzyć obwód pod biustem, natomiast później luźniej w biuście. Sprawdzając takie dwa wymiary wedle tabeli będziemy w stanie bez problemu stwierdzić, jaki rozmiar stanika okaże się najlepszy.

kobieta w seksownej bieliźnie

Autor: Andrés David Carreño
Źródło: http://www.flickr.com

Jednocześnie dobrze jest pamiętać, by kupować staniki o minimalnie zaniżonym obwodzie, bo bielizna ma zwyczaj rozciągać się zawsze w jakimś stopniu podczas noszenia. Z pewnością nie można kupować zbyt małej miseczki, może ona bowiem uwierać albo spłaszczać piersi. Na rozmiar miseczki ma wpływ także wielkość drutu, jaki jest pod nią wszyty. Rozmiar obwodu może zmieniać się zależnie od elastyczności użytych materiałów.

Wybór biustonoszy jest rzeczywiście niesamowicie duży. Jednym z nich jest push-up. To biustonosz o usztywnionej misce, która ma wkładkę, można ją wyjąć. Biustonosz tego typu pomoże osiągnąć rezultat kształtnego biustu oraz wspaniałego, seksownego dekoltu. Wyjmowana wkładka dodaje biustowi objętości, natomiast dobrze i z wielką starannością zaprojektowana sztywna miseczka będzie dbała o ich idealny kształt. Jest to doskonały wybór pod przylegającą do ciała, wydekoltowaną sukienkę. Kolejny rodzaj to miękki stanik, jaki daje naturalny efekt. Nie posiada sztywnych materiałów oraz wkładek, natomiast idealną linie utrzymuje dzięki drutom, jakie są wszywane pod miskami. http://www.jagna.pl/ http://www.jagna.pl/bielizna-erotyczna-majteczki-c-51_209.html

Czasem zdarza się, iż wybierając miękki stanik powinniśmy dobrać miseczkę mniejszą aniżeli przy staniku push-up. Jeśli mamy wątpliwości, musimy zapytać się o to w sklepie, w którym dokonujemy zakupu. Tyle na temat biustonoszy, jednak jeżeli chcemy mieć idealny rezultat dobrze jest pamiętać o dodatkowych częściach bielizny, jak seksowne figi czy pasy do pończoch. Wtedy z pewnością poczujemy się niesamowicie kobieco i seksownie. Tak samo jednakże, jak w przypadku biustonoszy, należy dobierać je w taki sposób aby były jak najbardziej dopasowane. Jeśli chodzi o tą część garderoby nie sensu męczyć się z niewygodną bielizną, wszak jest to część stroju, jaką nosimy w ciągu całego dnia.