7 najwspanialszych lokali na wyprawienie przyjęcia weselnego

Każdy chce by jego przyjęcie weselne było wyjątkowe, magiczne i pozostało we wspomnieniach na całe życie. Poszukujemy sali bankietowej jaką cechuje wyjątkowy wystrój oraz klimat, a organizatorzy będą służyć nam w każdej chwili profesjonalną pomocą w czasie organizacji wesela, zarówno hucznego jak również kameralnego spotkania w gronie rodzinnym.

Oto co proponują nam hotele organizujące uroczystości weselne na przykładzie Legnicy. Większa część z nich ma w swojej ofercie: powitanie solą i chlebem oraz winem musującym , jadłospis ustalony dokładnie wedle życzeń państwa młodych, profesjonalną obsługę aż do ostatniego z gości, ozdobę z żywych kwiatów, zupełną dekorację stołów (zastawa, obrusy, pokrowce na krzesła, świece, serwetki), częstokroć gratisowy nocleg dla nowożeńców, zniżkowe ceny pokoi dla gości weselnych, bezpłatny parking. W zależności jak wielu weselników będzie się bawiło na naszym weselu dobieramy rozmiar sali. Hotel legnica dysponuje przeróżnej wielkości nowatorskimi salami , gdzie zaaranżować możemy uroczystości nawet dla 150 osób – hotel w centrum legnicy. Sale owe posiadają parkiet taneczny, innowacyjne oświetlenie oraz klimatyzację. Oto przykładowe menu weselne. Obiad: rosół z domowym makaronem, schab po myśliwsku, roladka drobiowa z nadzieniem , kotlet de volaille, kluski śląskie, Purée , bukiet warzyw. Podawane w ciągu nocy: zupa gulaszowa, strogonow wieprzowy, gjuwecz wołowy.

sala weselna

Autor: Nick Storchay
Źródło: http://www.flickr.com

Poniektórzy z organizatorów przyjęć weselnych oferują możliwość grillowania w ogródku. Ciekawe atrakcje dodatkowe które znalazłam to: zaserwowanie pieczonego prosiaka, lub też „stół staropolski” z regionalnymi frykasami. A dla pociech? Plac zabaw, zaułek maluszka oraz specjalny jadłospis. Jak odszukać te wszystkie miejsca? Starczy usiąść wygodnie w fotelu i wystukać w Google hasło: na przykład sala weselna legnica Hoteli w tym mieście jest ponad dziesięć i praktycznie wszystkie posiadają swe witryny internetowe. Po wstępnym zapoznaniu się z ich propozycjami można już wybrać się do wyselekcjonowanych punktów po czym na własne oczy zobaczyć jak przedstawiają się w rzeczywistości a także zaznajomić z realizatorami.

Zaintrygował Cię nasz wpis? Jeżeli tak, to w najświeższym wpisie (https://entrevilles.pl/) też znajdziesz coś, co okaże się warte Twojego zainteresowania. Kliknij więc tutaj!

Później zostaje już tylko ustalić szczegóły i w tym najważniejszym dniu szaleć wespół z weselnikami do białego ranka.