Ozdobne naklejki na przykład na lodówkę

Czeka Cię niebawem odnowienie mieszkania? A może zakupiłeś nowe mieszkanko i zastanawiasz się nad jego urządzaniem? Od czego rozpoczniesz? Oczywiście od posadzek i ścian. Masz już jakieś pomysły? Jeśli nie to, zaznajom się z lekturą artykułu. Współcześnie na rynku istnieje bogaty wybór opcji urządzenia mieszkania, a czasy, kiedy ściany były białe oraz „gołe” odeszły do lamusa. Obecnie stawia się na odcienie i ciekawe ozdoby. Starczy jedynie odrobina fantazji oraz dobrego gustu, by Twe ściany zamieniły się w małe dzieła sztuki.

lodówka

Autor: Dave Goodman
Źródło: http://www.flickr.com

Wybierz stosowne odcienie. Ściany nie muszą być białe, i monotonne. Możesz nie tylko pomalować każde pomieszczenie w innej barwie, ale zabawiać się zabarwieniami. Np. możesz dobrać kolor różowy na 3 ściany a 1 pomalować na odmienny. Następnym sposobem może być pomalowanie 2 naprzeciwległych ścian na ten sam kolor np., lazurowy, a dwu innych na np. kanarkowy. Nie musisz się ograniczać do różnych ścian w różnych barwach. Mógłbyś pomalować jedną ścianę na liczne odcienie. Pomaluj ścianę na konkretny kolor a następnie domaluj do niej jakiś wzorek pod sufitem następnym odcieniem. Jeżeli zabarwienia Ci nie pasują, czy po prostu nie pragniesz mieć ścian w różnych barwach, nie obawiaj się. Możesz pomalować je tradycyjną bielą. To jednakże nie oznacza, że nie będziesz mógł pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Wręcz przeciwnie, białe ściany dają sporzej pola do popisu. W podobnym razie bowiem doskonale się sprawdzi naklejanie i wszelkie inne podobne słowa. Naturalnie nie mowa w tej chwili o tapetach ale o np: .

laptop

Autor: shizhao
Źródło: http://www.flickr.com

Te raczej wyszły już z mody. Prawdziwym przebojem są jednakże naklejki na ścianę. Nie jest to duży wydatek i można je łatwo zakupić. Starczy wystukać w wyszukiwarce hasło „naklejki na ścianę”, a na pewno znajdziemy coś dla siebie.

Pamiętaj o tym, że można przeglądnąć następne ciekawe wpisy – wystarczy tylko na tej witrynie (https://multiinstal.pl/strefa-dystrybutora/) wejść w zaznaczony link.

Nalepkami można upiększać nie tylko ściany, w sklepach osiągalne są też naklejki na laptopa czy naklejki na lodówkę – Innym sposobem na urozmaicenie naszych ścian będą obrazy. Możemy je oczywiście nabyć w sklepie. Jednak bardziej ciekawym sposobem będą dzieła własne lub znajomych. Nie muszą to być dosłowne malowidła, namalowane farbkami. Tak samo dobrze możemy zrobić artystyczne fotografie oraz nimi przyozdobić ściany.