Dron na wesele, czyli w jaki sposób zapewnić sobie wyjątkowe ujęcia

Ślub to niezwykle ważne wydarzenie w życiu narzeczonych, którzy od momentu przysięgi wejdą na wspólną drogę życia. Nawet jeżeli już od dłuższego czasu zamieszkują razem, zaślubiny rozpoczynają kompletnie nowy etap, więc warto jest uwiecznić tę chwilę najmując profesjonalnego fotografa. W aktualnych czasach na wszelkiego typu uroczystościach, między innymi na weselach, coraz większą popularnością cieszy się dron z kamerą, umożliwiający zrobienie oryginalnych ujęć, które będą pamiątką dla Młodych, ich rodziców, jak również dla przyszłych dzieci oraz wnuków.

dron

Autor: Ryan Dickey
Źródło: http://www.flickr.com

Na takim dronie można ulokować dowolny aparat, chyba że jest to kompletny zestaw, nie wymagający osobnego aparatu. Jeżeli nie, zweryfikujmy, jakim urządzeniem dysponuje interesujący nas fotograf oraz czy będzie mógł z jego pomocą zrobić rzeczywiście wysokiej jakości zdjęcia. Do takich ekstremalnych fotografii znakomicie nadaje się GoPro Hero+ LCD (sprawdź http://www.gohero.pl/GoPro-Hero-LCD). Gwarantuje nie tylko fantastyczną jakość zdjęć, lecz również umożliwia wykonywanie ujęć pod wodą, gdy Młoda Para planuje niesztampowe fotografie z sesji ślubnej. Wracając do zasadniczego zagadnienia, jakim są drony, należy wspomnieć o ich prostej obsłudze oraz możliwości wykonania zdjęć z całkowicie innej perspektywy, aniżeli dotychczas to robiliśmy. Zdjęcia z powietrza to sposobność uchwycenia wszystkich zaproszonych, kościoła lub sali, w której organizujemy uroczystość. Takie zdjęcia bez wątpienia będą pięknie wyglądać w ślubnym albumie, który później można podarować rodzicom, aby oni także mogli cieszyć się wspomnieniami ze ślubu swojego dziecka. Aby znaleźć właściwego fotografa na ten dzień, spytaj znajomych, którzy mają już ślub czy nie mają nikogo do polecenia. Można także poszukać renomowanych fotografów na portalach. Zanim zatelefonujesz, by spytać o wolny termin, wejdź do galerii fotografii. W tym miejscu znakomicie zorientujesz się czy jakość zdjęć i metoda ujmowania Młodych odpowiada twoim oczekiwaniom. Każdy bowiem ma inny styl i inne techniki pracy. Co prawda we wszystkim można się dogadać, jednak najlepiej jest, gdy już od początku oczaruje nas praca fotografa, jakiego mamy w planie nająć.

Jeśli wobec tego ty też chcesz mieć przepiękną pamiątkę, wybierz dron z kamerą (sprawdź http://www.gohero.pl/drony-uav). Fotografie, jakie dzięki niemu uzyskasz, na pewno nie rozczarują twoich oczekiwań, ale spowodują, że będziesz z uśmiechem przypominać sobie ten wspaniały dzień.