Bardzo prosty oraz miły sposób na zagwarantowanie pięknego aromatu w mieszkaniu

Jedną z najprzyjemniejszych metod leczenia jest z pewnością aromaterapia, czyli kuracja polegająca na wprowadzeniu do ciała chorego olejków eterycznych albo zapachowych. Do tego celu mogłyby być stosowane specjalne małe kominki.

Swoim wyglądem przypominają nieco nieduży dzbanek.
design domu

Autor: designmilk
Źródło: http://www.flickr.com
Tego typu kominek ceramiczny to również doskonały sposób na sprawienie, aby w danym domu pojawił się subtelny wyjątkowy zapach. Do górnej (przypominające otwarty słoik) części trzeba wlać nieco wody oraz kilka kropel aromatycznego olejku, z kolei w dolnej części włożyć zapaloną świeczkę. Ciepło dochodzące od jej płomyka sprawi, że górna część kominka nieco się nagrzeje. To z kolei spowoduje rozchodzenie się bardzo miłego zapachu. Płomień świecy ma za zadanie takie podgrzanie górnej części misy, aby znajdujący się tam olejek eteryczny lub zapachowy zwyczajnie wyparował. Wystarczyłoby jedynie 5-10 kropel olejku.
budownictwo

Autor: www.GlynLowe.com
Źródło: http://www.flickr.com
Same kominki ceramiczne są bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości. Mogą mieć przeróżne kształty i barwy, przez co bez trudu można je dostosować do każdego wnętrza. Niektóre wersje mają poza tym swoje pokrywki i miejsce na wodę oraz olejki. Zamiast nich, można też czasami stosować wosk, przy czym nie każdy kominek nadaje się do takiego celu. Jeżeli chcielibyśmy wykorzystywać wosk, musimy dobrać kominek z nieco większą miseczką. Są również kominki posiadające uchwyt.

Kiedy dowiadujesz się o publikującej fascynującą Cię treść nowej stronie, to w pierwszej kolejności zweryfikuj info (https://gruzy.pl/wywoz-gruzu/legnica/) w kontekście źródeł, z których czerpie ona wiadomości.

Jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie, które ułatwia podnoszenie kominka.

Jest to o tyle istotne, że po upływie pewnego czasu kominek jest dość gorący. Gdy już zakupimy odpowiedni model, na pewno uprzyjemni on wiele jesiennych lub zimowych wieczorów.