W jaki sposób olśnić zgromadzonych gości podczas niepowtarzalnej uroczystości?

W baśniach ślub jest pięknym zwieńczeniem opowieści. W realnym życiu powiedzenie sakramentalnego „tak” jest rozpoczęciem nowej drogi życia. I chociaż bajka i rzeczywistość bardzo różnią się między sobą, to wszystkie kobiety chcą w tym dniu stać się królewnami. Pomocna w tym może się okazać odpowiednio dobrana suknia ślubna.

Panna młoda na schodach

Autor: Che Rosales
Źródło: http://www.flickr.com

Ślub należy planować z sporym wyprzedzeniem. Wybieranie odpowiedniej sali, zaproszenie papeteria weselna gości to czasochłonne zajęcia. Również szycie sukni ślubnej nie trwa jednej godziny. I chociaż lista spraw do zrobienia jest bardzo długa, to dla pań najbardziej istotne są właśnie suknie ślubne. Ich koszt nie należy do najmniejszych, jednak przy okazji tej wyjątkowej okoliczności schodzi na drugi plan. Najważniejszą kwestią jest to, aby była ona prawidłowo dopasowana do sylwetki i ewentualnie tuszowała wszelkie niedoskonałości figury. Puszystym paniom nie pasuje suknia, ułożona na ogromnym kole. Wówczas ich solidna postura będzie zdawać się większa. Suknie ślubne z wielką ilością falban i dodatków to także nie jest dobry krok. Postawmy na delikatną kreację. W tym przypadku doskonale sprawdza się przysłowie: im mniej, tym więcej. Kobiety o figurze klepsydry spokojnie mogą wybrać każdy model sukni. Muszą pamiętać o wyborze nienagannych tkanin. Szczegóły w sklepie: tanie suknie ślubne w Łodzi.

Rodzimi wytwórcy mają do zaoferowania bogaty wachlarz wzorów i kolorów. Przoduje Łódź, która od dawna jest stolicą włókiennictwa. Niskie panny młode powinny wybrać sukienkę długą, ponieważ może je wizualnie wysmuklić. Analogicznie sprawa się ma z sukniami wieczorowymi. Suknie wieczorowe także muszą prezentować się niezwykle elegancko. Na szczęście nie musimy decydować się na biel albo écru. Przed nami do wyboru jest cała gama kolorów. Osobom o jasnej karnacji, nie będzie dobrze w ciemnych fasonach, które podkreślą bladość twarzy. Odpowiednim wyborem mogą okazać się suknie wieczorowe w pastelowych odcieniach. Nie zapominajmy o tym, że efektowna biżuteria doda odrobinę więcej szyku. Zdecydujmy się jednak na umiar. Przecież lepsze jest wrogiem dobrego. Masywna ozdoba na szyję nie będzie ładnie współgrać z dużymi kolczykami. Aby uniknąć efektu przeładowanej choinki, włóżmy niewielki wisiorek, który podkreśli naszą naturalną urodę. Dzięki temu niepożądany przepych nie stanie się naszym udziałem. Czy to na ślubie czy na eleganckiej gali naturalność powinna odgrywać pierwsze skrzypce. Nadmierna biżuteria (zobacz również – złote łańcuszki – od sprawdzonego sklepu internetowego) może tylko odwrócić uwagę od tego, co w tym dniu najistotniejsze. Od naturalnie ślicznych dam- .