Doskonały lot dronu, przepiękne obrazy oraz zdjęcia gwarantuje niewielkie urządzenie DJI Phanton z łatwą obsługą kierowania

To naczelny tak drobny, z wieloma wirnikami quadrocopter, prostego startu przedsiębiorstwa DJI, stosowanym do kręcenia filmów z powietrza. Ma znacznie zwiększoną baterią czy też odporność na czynniki atmosferyczne. Oprócz atrakcyjnego wyglądu, urządzenie posiada zintegrowany układ autopilota Naza-M oraz GPS, umożliwiający na stabilną i niezawodną charakterystykę prowadzenia lotem.

Dron

Autor: Diriye Amey
Źródło: http://www.flickr.com
Multikopter zawiera dedykowany kontroler R/C. Parametry lotu oraz jego aplikacja zostały zaprogramowane, skonfigurowane i zharmonizowane przez inżynierów DJI, tym samym DJI Phantom jest gotów do zapoczątkowania lotu zaraz po zakupie przez konsumenta. Łatwość oraz jasność obsługi, nowoczesna technologia (sprawdź w jaki sposób funkcjonuje technologia rfid) czy stabilność lotu sprawiają, że filmowanie z powietrza stanie się samą przyjemnością – innowacyjny dron DJI Phantom – zobacz ofertę.

Multikopter jest przede wszystkim bezproblemowym sprzętem do sterowania lotem. Dodatkowo jest nadzwyczaj lekki, bo ma zalewie 1 kilogram. A za pomocą małych rozmiarów jest łatwy w rozstawianiu i przygotowaniu do lotu, a również w przewozie, jako że można go przewozić w walizce celowo przygotowywanej i przewidzianej do tego modelu dronu. Zaopatrzony w nowoczesną kamerę GoPro HERO zezwoli osiągnąć fantastyczny obraz z lotu ptaka – .

GoPro HERO to aparat stworzona do sportów wyczynowych, dlatego jest nadzwyczaj stabilna, solidna czy odporna na każde warunki pogodowe. Posiada też wodoodporną obudowę. DJI Phantom posiada modem GPS, jaki umożliwia zatrzymać dron w powietrzu, a również w wypadku straty sygnału z pilotem R/C, na bezobsługowy powrót na punkt startu. Dron ma baterie o mocy 5200 mAh, co pozwala na 25 minut fantastycznego lotu. Bateria ta ma także wskaźnik naładowania, co upraszcza opracowanie lotu. Multikopter został stworzony z wykorzystaniem nowoczesnej technologii.