Idziesz na urodziny małego solenizanta? Wybierz właściwy prezent

Jeżeli idziesz na urodziny swojego siostrzeńca albo innego małego szkraba, na pewno myślisz, co mu wręczyć. Dzieci uwielbiają zabawki, temu nie da się zaoponować. Jednak nie możemy kupować pierwszej lepszej lalki bądź samochodu, jaki wpadnie nam w oko. Upominki powinny być przemyślane, ponieważ mają dawać radość, jak również mieć przymioty edukacyjne. Co w takim razie możemy wybrać?

zabawki

Autor: Alexander Torrenegra
Źródło: http://www.flickr.com
Takim upominkiem bez wątpienia są klocki, np. klocki lego. Dają okazję do zabawy na wiele różnych metod, zależnie od tego, co maluszek zechce zbudować.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, odkryj kluczowy link (http://www.e-plastyczny.pl/rysunek/1033369287) na omówiony temat. Wskażemy Ci dodatkowe informacje!

Może to być domek, farma, lotnisko bądź bank. Każdy zestaw klocków to nowe pomysły, a oprócz tego – można je dowolnie ze sobą łączyć, tak, aby za każdym razem powstało coś nowego. Klocki są kolorowe i umożliwiają wspólne zabawy, na przykład z rodzeństwem bądź ze znajomymi naszego małego brzdąca.

Wartym uwagi upominkiem jest również ciastolina, jaka nie tylko pobudza wyobraźnię maluszków, lecz też aktywizuje ich rozwój. Do tego wpływa na motorykę rąk i doskonale działa na koordynację wzrokowo-ruchową. W sklepach dostaniemy bogaty wybór ciastoliny, a wyjątkowo popularna jest np. ciastolina kawiarnia oraz inne. Trzeba też dodać, że ciastolina jest różnokolorowa i w odróżnieniu od plasteliny nie pobrudzi dywanów. Nawet gdy zaschnie, można ją łatwo zdjąć z różnego rodzaju materiałów, również z chodniczków z długim włosem. Nie można również zapomnieć o

zabawki

Autor: Haylee Sherwood
Źródło: http://www.flickr.com

ciekawych zestawach, a jednym z nich jest mały doktor – zestaw mały lekarz.

Wejdź na naszą kolejną stronę, a tam odkryjesz porywający bieżący tekst (https://scootive.pl/hulajnoga-czesci/139-podesty/Podest-Ethic-Erawan-Black) na ten temat. Oczekują na Ciebie dodatkowe posty.

Maluch może skontrolować stan zdrowia swojego pacjenta, którym będzie mama, tata albo rodzeństwo. W zestawie znajdują się np. stetoskop, plastikowa strzykawka i plastikowy termometr. Przy okazji można zaprezentować maluchowi, w jaki sposób właściwie dbać o prawdziwych pacjentów, by sprawnie wracali do zdrowia. Wszczepieniu dziecku empatii i wrażliwości na potrzeby najbliższych jest niebywale ważne. Wspaniale, gdy można to robić właśnie przez zabawę.

Warto jest wybrać prezent, jaki wniesie coś więcej do codziennej zabawy i pozwoli rozwijać ważne umiejętności, a także poznawać kluczowe w życiu wartości. Zaprezentowane zabawki to jedynie kilka przykładowych podarunków, za jakimi możemy się rozejrzeć, to my bowiem najlepiej zdajemy sobie sprawę, za czym przepada nasz jubilat i o czym marzy.