Szklane stoliki w aranżacji wnętrz

Stolik to niezwykle praktyczny mebel, który ma mnóstwo funkcji i może spełniać różne role w niemal każdego rodzaju wnętrzu – zaczynając od salonu, przez sypialnię, balkon czy taras, korytarz, pokój gościnny, a kończąc na kuchni. Poszukując doskonałego rozwiązania, warto zwrócić uwagę na modele ze szkła. Możemy wybierać spośród modeli jedynie ze szklanym blatem lub postawić na w całości szklane propozycje.

Szklany stolik, stolik ze szkła
Stolik to niezbędny mebel w każdym mieszkaniu czy domu. Zazwyczaj kupowany jest do salonu.

Myślisz, że masz pytania? W takim razie śpieszymy poinformować Cię, że w każdej minucie możesz się z nami kontaktować. Z przyjemnością zareagujemy na każdą wiadomość.

Tomebel (biurko sosnowe)?ł tego mebla często koncentruje się wiele codziennych czynności. Dlaczego stoliki szklane spotykają się z uznaniem wielu projektantów? Stoliki szklane to eleganckie i uniwersalne w swoim stylu meble, doskonałe do pomieszczeń zaaranżowanych zgodnie z bieżącymi trendami wnętrzarskimi. Ze szkła może być wykonany wyłącznie blat lub cała jego konstrukcja. Niewielki rozmiar takich stolików pozwala praktyczność przy jednoczesnej oszczędności miejsca. Przezroczyste tworzywo sprawia, że pozostałe meble wydają się optycznie lżejsze, co jest niezwykle ważne w przypadku niewielkiego metrażu – kliknij tutaj.

Szkło to niezwykle plastyczne tworzywo, w którym kryje się duży potencjał. Z uwagi na codzienne użytkowanie stolików, szczególną wagę należy przywiązać do solidności i trwałości komponentów, oraz zastosowaniu dodatkowych udogodnień. Stoliki szklane dostępne są w rozmaitych wzorach, formach i kształtach. Modele mogą posiadać dodatkowe, praktyczne półki i szuflady. Wybierając określony projekt możemy sprawić, że wnętrze stanie się bardziej funkcjonalne, przytulne lub wyrafinowane.

Bogaty wybór modeli i uniwersalne zastosowanie tego rodzaju mebli oferuje sporo możliwości aranżacyjnych, w różnych wnętrzach i stylistyce. Grube szkło używane do produkcji stolików świetnie prezentuje się zarówno w aranżacji glamour, skandynawkiej, nowoczesnej oraz tradycyjnej. Wybierając stoliki szklane, warto zadbać o właściwie dodatki.

Tego typu mebel rewelacyjnie komponuje się z kryształowymi lampami, złotymi lub srebrnymi świecznikami, lustrami i ramkami. Takie dodatki odbiją światła od przezroczystej powierzchni i wypełniają mieszkanie zniewalającym blaskiem! Stoliki szklane w wysmakowany sposób definiują charakter wnętrza i uwydatniają jego walory.