Stylizacja weselna – w jaki sposób ją dobrać, aby prezentować się elegancko oraz świetnie się bawić?

Każda Młoda Para chce, by jej ślub i wesele były najpiękniejszymi momentami. Okazje te potrzebują eleganckiego ubioru ze strony gości. Oczywiście, dużo zależy od rodzaju przyjęcia. Inną stylizację założy się na skromny obiad, inną na popołudniowe przyjęcie, a jeszcze inną na całonocną zabawę.

Sukienka

Źródło: www.melanzsklep.pl

Oczywiście, wiele zależy od rodzaju przyjęcia. Inną stylizację założy się na skromny obiad, inną na popołudniowe przyjęcie, a jeszcze inną na całonocną zabawę. Co więcej, kompletując strój należy wziąć pod uwagę też ubiór Państwa Młodych. Jeżeli postawili na klasykę, goście także powinni podążać tym tropem, natomiast jeżeli zdecydowali się oni na styl boho lub mniej zobowiązujące ubrania, uczestniczące osoby mogą czuć się zobligowane do wybrania stroju nieformalnego. Weselne sukienki nie powinny być czarne. Dziś w prawdzie zdecydowanie częściej odchodzi się od tej zasady, jednakże zgodnie z wskazówkami poradników dobrego wychowania, kolor czarny jest niewskazany nawet kiedy kobieta jest aktualnie w żałobie. W takiej sytuacji powinna się ona wybrać sukienkę granatową. W dodatki, sukienki letnie zakładane na ślub (parasole wynajem) oraz wesele zdecydowanie nie mogą być nazbyt odważne. Najlepsza jest długość do kolan. Sukienka musi być również elegancka. Łatwo bowiem popełnić dużą gafę, wkładając na klasyczne przyjęcie weselne sukienkę, która o wiele bardziej nadawałaby się na plażę. Należy pamiętać, że posiadanym strojem okazuje się szacunek gospodarzom, czyli Parze Młodej. Ubrania można odszukać na przykład tutaj: .

sukienka

Autor: NIFE
Źródło: NIFE
Bardzo atrakcyjne sukienki, które świetnie nadają się na tak uroczystą okazję, posiada w swoim asortymencie marka bonprix, ciesząca się dziś ogromnym zainteresowaniem. Naturalnie, odpowiedni strój obowiązuje nie tylko panie, ale także panów. Podstawą jest przeważnie garnitur. Mimo upałów jednak nie można wkładać koszul z krótkim rękawem. Jest to bardzo nieeleganckie rozwiązanie. Wystarczy kupić letnią koszulę z przewiewnego materiału, by wysokie temperatury przestały być uciążliwe. Rodzice koniecznie muszą zadbać również o wygląd swoich dzieci. Na rynku dostępne są piękne ubranka dla niemowląt oraz starszych dzieci, znakomite na taką okazję. Strój dzieci powinien być głównie wygodny, a jednocześnie schludny. Jego dobranie nie powinno jednakże dzisiaj sprawiać dużych problemów. Najmodniejsze kolory na letnie śluby to barwy pastelowe. Sporo osób wybiera też ubrania w kolorach neonowych -> bonprix.