Poznaj wspaniałe światy gierek na przeglądarkę. Stań się potężnym czarownikiem lub niepokonanym zabójcą!

Wszyscy kochają korzystać z peceta i przeglądać sieć w oczekiwaniu na znalezienie interesujących informacji czy szukając odpowiedzi na dręczące na kwestie. Czasami jednak domowy komputer może dać rozrywkę!

Gry na przeglądarkę dla każdego

serwis tematyczny

Autor: Brandon
Źródło: http://www.flickr.com

Nie musisz mieć megaszybkiego kompa, żeby mieć możliwość zagrać w ciekawe gry. Gdy nie jesteś zapalonym „gamerem”, a chcesz czasem się odstresować to gry na przeglądarkę (koniecznie to zobacz) są Twoją metodą. Gry na przeglądarkę nie wymagają instalacji w pamięci Twojego komputera i pójdą na prawie każdym sprzęcie. Nie ma przeszkód aby zagrać w nie kiedy tylko przyjdzie na to chęć. Główną zaletą jest fakt, że są one bezpłatne – więc osiągalne dla wszystkich. Nie trzeba przechodzić długiego toku instalacji, po prostu odpalasz i bawisz się.

Gry na przeglądarkę są niesamowicie rozmaite, od prostych po takie, które należy odwiedzać systematycznie by osiągnąć zwycięstwo. Nasza gra może więc być zabawą na jeden wieczór, lub zapewniać nam rozrywki codziennie. Rozwiniętą gierkę dostaniesz wybierając grę MMORPG, w której duża ilość graczy gra ze sobą w tym samym momencie. W takiej grze użytkownik gra jako osoba z danej klasy, której ruchami musi rozporządzać. W grze najczęściej chodzi o wykonywanie kolejnych misji, pokonywaniu wrogów i zdobywaniu lepszego ekwipunku. Za każdą zrealizowaną misję nasza postać zyskuje punkty i osiąga kolejny level. W grze można wymieniać się towarami, wstępować do gildii współtworzonych z innymi zawodnikami.

Bohater gry komputerowej

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy chcesz mniej skomplikowanej zabawy

Gry na przeglądarkę to nie wyłącznie gry role-playing, to także nieskomplikowane i zabawne gry, które dostarczają wiele uciechy. Są to gierki nie wymagające rejestracji, najczęściej nie wymagają dużej ilości godzin przesiedzianych przed monitorem. Wyszukać je można przy użyciu wyszukiwarki na stronach dedykowanych takim gierkom lub w dedykowanych takim grom zestawieniach on-line. Podzielone są na kategorie. Aby uprościć decyzję powstają listy rankingowe gier on-line.

Z pełną odpowiedzialnością zalecam to źródło każdemu miłośnikowi takiego zagadnienia. One na pewno też są warte zainteresowania.

Niejednokrotnie tego typu gierki mają charakter humorystyczny i są reakcją na aktualne sensacje z życia publicznego czy postępowania osób sławnych.