W jaki sposób najlepiej się przygotować do swojego ślubu, o czym pamiętać podczas wybierania dekoracji

Każdy ślub to dużo rzeczy do załatwienia, niekiedy rozłożonych nawet na kilkanaście miesięcy. Podstawą jest rzecz jasna zarezerwowanie jakiejś sali – i w praktyce od tego zależy przede wszystkim termin uroczystości. Sala powinna mieć odpowiednią pojemność, tak żeby zmieścili się w niej wszyscy zaproszeni goście, należy również dowiedzieć się, jaka tam będzie obsługa i jedzenie, które także ma bardzo duże znaczenie w czasie zabawy.

Happenings

Autor: Nick Storchay
Źródło: http://www.flickr.com
Najlepsze weselne sale trzeba rezerwować nawet z dwuletnim wyprzedzeniem, więc czasu na załatwienie reszty formalności będzie dużo. A do znalezienia jest jeszcze fotograf i orkiestra, bez muzyki przecież nie ma dobrej zabawy, a jakaś pamiątka po uroczystości również się przyda. Tu podobnie na terminy w wielu przypadkach trzeba długo czekać, widać więc, że samo zaczęcie planowania wesela to sporo kombinowania i ustalania. A to zaledwie początek długiej drogi, bo im będzie bliżej tego wyjątkowego dnia, tym więcej spraw będzie do załatwienia, i tak będzie aż do dnia ślubu.

O ile orkiestrę i salę trzeba rezerwować znacznie wcześniej, ze względu na wolne terminy, to pozostałymi spokojnie zająć się będzie można w wolnym czasie. Rzecz jasna nie można wszystkiego zostawiać na sam koniec, bo może być wtedy dość nerwowo, jeśli się wszystko zaplanuje w odpowiedni sposób, to wesele powinno się udać. Tak czy inaczej przed ślubem do zorganizowania będą jakieś dodatki weselne, trzeba będzie także zakupić lub tania wódka poznań wypożyczyć mnóstwo drobiazgów, dzięki jakim ten dzień

wesele

Autor: Aga Cudak
Źródło: abcslubu.pl

rzeczywiście będzie niezwykły – dodatki weselne.

Duże znaczenie mają najróżniejsze dekoracje – a do przystrojenia będzie kościół, weselna sala oraz auto, którym państwo młodzi pojadą do ślubu. Do kościoła wybiera się przede wszystkim kwiatki, to właśnie one tworzą niepowtarzalną atmosferę w czasie mszy. Z kolei weselna sala to przede wszystkim bardzo duża ilość balonów – świetnie one przystrajają, a poza tym w pewnym momencie mogą też być doskonałą zabawą. Warto także zadbać o dekoracje samochodu, tu doskonale sprawdzają się różne kwiaty na przyssawkach, ślubne tablice rejestracyjne i pozostałe ozdoby na auto.