Wypadek samochodowy nie jest fajną sprawą, a następnie i tak czeka nas niemiła przepychanka z ubezpieczycielem o odszkodowanie

polska to jest taki dziwny kraj, gdzie ofiary wypadku komunikacyjnego, są ofiarami dwa razy. Podczas wypadku oraz potem, kiedy ubezpieczyciel zaniża odszkodowanie.

odszkodowania powypadkowe

Autor: Metropolitan Transportation Authority of the State of New York
Źródło: http://www.flickr.com

karta kredytowa

Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Jesteśmy na jednym z pierwszych miejsc na wstydliwej liście krajów, gdzie ubezpieczyciele permanentnie zaniżają odszkodowanie, które powinni wypłacać poszkodowanym w wypadku. Zamiast koncentrować się na rehabilitacji oraz dochodzeniu do siebie poszkodowany jest zobligowany dodatkowo włóczyć się po sądach i walczyć o swoje prawa. Aby nie zakopać się w papirologii, warto udać się w tej sprawie do profesjonalistów. Dobra spółka, dla której odszkodowania powypadkowe to codzienna praca, zna ten sektor na wylot. Ma swoich rzeczoznawców i lekarzy, którzy oszacują kompleksowo rozmiar doznanych kontuzji. Poza tym, będą w naszym imieniu nadzorować przebieg działań przed sądem. Nie będziemy zmuszeni uczyć się także prawniczego żargonu. Wszytko będzie kontrolowane i niczym nie będziemy musieli się denerwować. Najlepsze są te spółki, które nie biorą żadnych zaliczek przed zakończeniem procesu. Swe wynagrodzenie ściągają wyłącznie po udanym zakończeniu sprawy. Jest to niebywale uczciwe podejście. Duże firmy, które działają na terenie całego kraju, dają gwarancję tego, że naszą sprawą zainteresują się specjaliści.

Trzeba jednak nadmienić, że sprawy przed wymiarem sprawiedliwości o odszkodowanie odszkodowania powypadkowe są w stanie stosunkowo długo się ciągnąć. Niekiedy może to trwać choćby 2 lata, zatem musimy uzbroić się w wytrwałość.