Reklama zewnętrzna – typy a także nośniki reklamy

Obecnie istnieje dużo nośników zewnętrznej reklamy, dzięki jakim można dotrzeć do klienta. Odmiany reklamy outdoorowej muszą być dopasowane do miejsca, w jakim się znajdują w taki sposób, ażeby były jak najbardziej dostrzegalne.

narzędzia

Autor: Betafence
Źródło: Betafence
Reklama outdoorowa w formie tablic LED doceniana jest głównie za gigantyczną liczbę odbiorców, jaka wynika z położenia tablicy LED w punktach użyteczności publicznej takich jak przykładowo centra handlowe, urzędy. Nie bez znaczenia jest także doskonała widzialność tej odmiany reklamy o prawie każdej porze doby. Warianty reklamy, które można na nich ulokować to m.in reklama fleszowa bądź graficzna.

Czy podniesiona w tym artykule sprawa nie zwróciła Twojej uwagi? Jeśli tak, to dodatkowo wejdź na ten link – szalenie zalecamy tę ofertę (http://www.olejnik.pl/regaly-przeplywowe/).

Bardzo interesującym podejściem zdaje się być rodzaj reklamy zewnętrznej w postaci tak zwanych Citylightów. Ten rodzaj reklamy charakteryzuje się podświetlaną tablicą, na której publikowane są różnego rodzaju reklamowe plakaty. Taki nośnik reklamy outdoorowej jest nieogromnych formatów, przeważnie ok 2 metrów, jednak jego usytuowanie w najpopularniejszych w miastach lokalizacjach, takich jak: deptaki, dworce a także galerie handlowe, pozwala to na dotarcie do rozmaitych adresatów.

szlifierki

Autor: Proma Polska
baner laminowany

Autor: Classic Film
Źródło: http://www.flickr.com
Coraz częściej użytkowana odmiana reklamy outdoorowej to baner laminowany. Jest to reklama wszechstronna, wykorzystywana w różnych lokalizacjach. Opisując rodzaje reklamy zewnętrznej nie możemy nie nadmienić o telebimach. Ta forma reklamy outdoorowej jest niezwykle uniwersalnym nośnikiem, zrealizowanym na tablicy z diod ledowych, co czyni przekaz na nich demonstrowany czytelnym.

Jednak lokowanie ich w położeniach największego nasilenia ruchu samochodowego, takich jak skrzyżowania ulic mogą wywoływać oślepianie w godzinach wieczornych jak też odciągać uwagę od wszystkiego, co się dzieje dookoła.