Jeżeli myślisz o ciekawej i eleganckiej aranżacji kuchni, masz możliwość ważyć się na szklane dekoracje między szafkami

Ciekawy projekt pomieszczeń kuchennych ma duże znaczenie dla pań domu, które chcą nie tylko dobrze się czuć w tym pomieszczeniu, ale także móc szczycić się jego niebanalnym charakterem. W ostatnim czasie w projektowaniu kuchni pojawiły się ciekawe rozwiązania, które bazują na szklanych motywach. Szybko zyskały one popularność.

Jeżeli płytki zdają się nazbyt proste

lacobel

Autor: Lacobel.eu
Źródło: http://lacobel.eu/
Większość polskich kuchni jest udekorowana płytkami, które zajmują miejsce pomiędzy szafkami kuchennymi.

Czy ta tematyka Cię pasjonuje? Jeśli tak, to przejrzyj link (https://dekoracyjneskory.pl/18-skory-krowie-wyjatkowe-stylizacje-ze-skor-krowich), pod którym odnajdziesz niezbędne Ci informacje – zobacz, że Cię zajmą na długi czas.

Produkowane są one w estetycznych deseniach i mogą rzeczywiście ładnie dekorować kuchnię. Jednakże to rozwiązanie w ostatnich latach poważnie straciło na renomie i bardzo często bywa zastępowane przez różne tworzywa. Wiele pań domu stwierdziło, że płytki ceramiczne są zbyt proste, a po kilku latach tracą swój ładny wygląd. Z powodzeniem poszukiwano produktu, który zastąpiłby je w roli okładziny kuchennych ścian. Wykazano, że doskonale w tej roli sprawdza się szkło.

Szkło w kuchni prezentuje się rzeczywiście pięknie

Tafle szkła zakładane na ścianach kuchni oraz wypełniające przestrzeń między szafkami i półkami przedstawiają się niezwykle szykownie. Klienci mogą dokonać wyboru pomiędzy wieloma typami szkła, które na dodatek jest dostępne w wielu kolorach. Można zdecydować się na szkło typu float albo tafle szkła hartowanego, które okazuje się wyjątkowo mocne oraz wytrzymałe. Bardzo cenione jest szkło lacobel, czyli szkło lakierowane. Jest ono produkowane w szerokiej gamie barw, od subtelnych pasteli po zdecydowane oraz wyraziste kolory. Szeroki asortyment szkła

lacobel

Autor: DA-BUD
Źródło: http://www.da-bud.pl

powoduje, że można fantazyjnie aranżować swoją kuchnię. Jeżeli myśli się o czymś ciekawym, można zlecić na szkle druk, który będzie piękną ozdobą pomieszczenia.

Dlaczego warto zdecydować się na szkło w kuchni?

Bez wątpienia dużo osób ma wątpliwości, czy szkło w kuchni jest rozwiązaniem praktycznym i odpowiednim. Okazuje się, że jak najbardziej, bo nowoczesne szkło jest bardzo i solidne, przez długi czas utrzymuje piękną kondycję, a jego lśniąca powłoka powoduje, że nieduża kuchnia zyska wizualnie na powierzchni. Żeby jednak cieszyć się urodą szklanego zdobienia, warto zadbać o staranny montaż oraz wypełnienie szpar, w których szkło przylega do ściany, gdyż w innym wypadku dostanie się tam kurz.