Jak można wybrać sobie właściwy kamień na amulet?

Kamienie oraz kryształy były stosowane jako talizmany lub amulety od tysięcy lat. Sądzi się, że ludzie nosili kolczyki i łańcuszki, nim jeszcze zaczęli wkładać odzież.
Aktualnie najlepszy kamień albo kryształ do codziennego używania to taki, który może do właściciela „przemówić”.

Mógłby być przez Ciebie dla przykładu odnaleziony, kupiony lub otrzymany jako prezent. Może spodobał Ci się jego kształt, kolor, rozmiar albo tekstura. Możesz go dobrać według swojego znaku zodiaku. Jeśli masz wrażenie, że jest to odpowiedni kamień dla Ciebie, to powinnaś go kupić. Doskonałą metodą na to, żeby wybrać właściwy kamień jest psychometria – należy trzymać kamień w luźno zaciśniętej ręce albo między złączonymi dłońmi. Następnie należy wsłuchać się w swoje odczucia, które do Ciebie płyną. Niektóre kamienie są w stanie wywołać wrażenie spokoju i komfortu, odmienne natomiast mogą wywołać agresję i złość.
kamień

Autor: Davis Staedtler
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele kamieni zdaje się być pełne radości i zabawy, jednak od co poniektórych można by nawet czuć smutek. Wybierając dla siebie kamień na talizman należy kierować się swymi potrzebami. Funkcjonuje wiele innych sposobów na trafne wybieranie odpowiedniego kamienia. Przykładowo można by wybrać go według daty swojego urodzenia. Należy obliczyć sumę, która powstała z dodania cyfr daty urodzenia oraz zredukować ją do jednej cyfry. Wyjątkiem są liczby 11 i 22, które trzeba traktować jak „mistrzowskie”. Dla przykładu osoba urodzona dnia 9 grudnia 1946 roku: 12 + 9 + 1946 to 1967.

Jeżeli zaprezentowany artykuł zabrał Cię w niepoznany rejon wiedzy, to dobrze się składa, gdyż masz możliwość zgłębić pozostałe informacje tutaj (http://www.hamsterpolska.pl/automatyczne-kosze-na-smieci/) – wejdź na ten link i zobacz więcej.

1967 to 1 + 9 plus 6 + 7, czyli 23.

Następnie należy dodać 2 i trzy, co da nam cyfrę pięć. I w tym momencie liczba 1 oznacza kolor czerwony, dwa pomarańczowy, 3 – żółty, 4 zielony, 5 – niebieski, 6 indygo, siedem fioletowy, 8 – różowy, 9 przezroczysty, 11 srebrny oraz 22 złoty.