Czym konkretnie charakteryzuje się klimatyzator o nazwie Samsung Premium?

Klimatyzatory ścienne cechują się szczególnym wzornictwem swej jednostki zewnętrznej klimatyzatora, która zezwala na podkreślenie stylu wyglądu domu, mieszkań oraz domów wolnostojących.
Seria klimatyzatorów Samsung Premium charakteryzuje się awangardową technologią PowerBoost, dzięki zastosowanemu w niej motorowi, który znacznie zmniejsza okres czasu, który potrzebuje sprężarka do realizacji maksymalnej częstotliwości podczas pracy urządzenia, przez co powiększa się o wiele wydajność klimatyzatora.

Wewnętrzna jednostka ma absolutnie nowy kształt to znaczy Triangle Design, dzięki relatywnie dużej powierzchni ssącej na wierzchniej stronie jednej jednostki, mamy trochę większy przepływ powietrza i możliwość ochładzania dużych płaszczyzn.

Jeżeli szukasz najatrakcyjniejszej obecnie oferty w internecie, spójrz na portal (https://www.eogniwa.pl/pl/c/Zawiesia-lancuchowe/21) a na pewno tutaj ją szybko zauważysz i chętnie ją wybierzesz.

Schładzacz Samsung Premium posiada także zamontowany jonizator powietrza (Virus Doctor), który ułatwia oczyszczanie otoczenia z bakterii, czynników wywołujących objawy alergii oraz wirusów poprawiając znacznie komfort alergikom. Następną taką cechą klimatyzatora jest pułap głośności jednostki wewnętrznej – wynosi on 16 Db na najniższym biegu wewnętrznej jednostki. Niezwykle istotne jest także to, że klimatyzatory Samsung Premium wyróżniają się bardzo dużą energooszczędności dzięki niemałej klasie energetycznej A++.

samsung premium

Autor: a.froese
Źródło: http://www.flickr.com
W urządzeniu typowym klimatyzatory Samsung Premium mają sterownik WiFi, który ułatwia sterowanie wewnętrzną jednostką za pomocą programów na tablecie i smartfonie. Good Sleep to opcja, która umożliwia najlepszą kontrolę temperatury w czasie snu. Wykończenie klimatyzatora z kolekcji Premium jest wyprodukowane z kristallglas, przynosi urządzeniu bardzo zachęcający wygląd. Kierunek nawiewu jest możliwy ze stanu bezprzewodowego pilota w dwóch kierunkach.

Ochrona Protector oraz pięć lat gwarancji na sprężarkę, to gwarancja dla odbiorcy, że jest to towar niezwykle wysokiej jakości. To idealne wyjście do mieszkania, zatem warto rozpatrzyć kupno takiego klimatyzatora.