W jaki sposób należy używać narzędzia pod nazwą Inspekcja wstępna?

Żeby upewnić się, czy dokument zawiera właściwe opcje, czcionki czy formatowanie, należy skorzystać z narzędzia Inspekcji wstępnej. W co poniektórych okolicznościach można przy jego pomocy poprawić zawartość dokumentu.

projekt kuchni

Autor: Szymon Nowak z Wrocławia
Źródło: Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Narzędzie Inspekcja analizuje treść pliku, sprawdzając jego przydatność do profesjonalnego wydruku i wiele odmiennego typu czynników, określonych przez właściciela pliku. Podczas inspekcji wstępnej stosowane są zbiory wartości zdefiniowanych przez użytkownika, zatem profile inspekcji. W zależności od danego profilu, inspekcja wstępna może również poprawić co poniektóre błędy. W czasie inspekcji wstępnej są także uruchamiane kontrole i korekty w widocznych obszarach niektórych obiektów w celu zapewnienia poprawności plików z różnymi standardami. W trakcie inspekcji wstępnej są sprawdzane użyte czcionki, kolory, obiekty bezbarwne, pokrycie farbą, rozdzielczość obrazu, zgodność z wyznaczoną odmianą formatu pliku i dużo innych składników. Za pośrednictwem specjalistycznych narzędzi można także sprawdzić składnię pliku oraz jego rzeczywistą strukturę.
Przed skorzystaniem z narzędzia Inspekcja wstępna lub przed stworzeniem dokumentu do wydruku, należy użyć następujących wskazań: pliki utworzone w programie trzeba zoptymalizować do druku. Trzeba również użyć wstępnie zdefiniowanych ustawień styli w programie. W dokumentacji trzeba również osadzić wszystkie czcionki aplikacji źródłowej. Osadzanie czcionek daje gwarancję, że czcionki nie będą zamieniane.

Przed wykorzystaniem narzędzia Inspekcja wstępna lub przed utworzeniem dokumentu do wydruku, należy koniecznie zastosować się do następujących zaleceń: do plików utworzonych w programie należy użyć wstępnie określonych ustawień stylów.

Nie czekaj – jeśli spodobał Ci się ten wpis, to do zweryfikowania (http://dekorianhome.pl/) mamy także podobne wątki na witrynie, która znajduje się pod podanym linkiem.

Za pośrednictwem okna dialogowego inspekcja wstępna można sterować wszelakimi kryteriami inspekcji.