Wystrój mieszkania to ciężka sprawa, ponieważ oszałamiający efekt otrzymamy z połączenia wielu drobiazgów

Nie na darmo stare porzekadło głosi, że diabeł tkwi w szczegółach. Ta sama zasada dotyczy dekoracji wnętrz.
Jasne jest, że trzeba wykończyć podłogi czy pomalować ściany, gdy będziemy chcieli przejść już do designu wnętrz.

obrazeczek - mieszkanie

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
komin

Autor: Libet
Źródło: Libet
detale

Źródło: grow-mat.pl

Jednak tu dopiero mogą zacząć się kłopoty. Coś, co może się wydawać już finiszem zadania, może po prostu okazać się trudne. Rzecz w tym, że w sporej mierze to detale zadecydują o tym, że efekt będzie zapierał dech w piersiach. Właściwy sposób oświetlenia czy ubranie okien oraz nietypowe poduszki czy stolik kawowy. To wszystko całościowo doprawdy ma znaczenie. Może okazać się, że podobają nam się różne style oraz odcienie. Niestety w zawodzie dekoratorów mniej oznacza więcej. Zatem nie należy w jednym pokoju na siłę wpakowywać to, co przypadło nam do gustu. Może okazać się, że wyjdzie z tego fatalny pasztet, od którego dostaniemy zawrotów głowy. Nikt nie będzie z radością odpoczywał w salonie, gdzie będą go z każdej strony atakować różne bibeloty i odcienie. Warto więc spotkać się ze specjalistą. Świetny dekorator wnętrz przeprowadzi z nami wywiad. Spyta, które kolory są naszymi ulubionymi.

Czy potrzebne jest Ci istotne opracowanie tego zagadnienia z przeróżnymi wątkami? Przygotowaliśmy dla Ciebie świetną informację – wyszukasz je w tym linku.

Na pewno będzie miał ochotę też wiedzieć, czy preferujemy tradycyjne aranżacje czy nietuzinkowe oraz nowoczesne pomysły.

Zapewne pokaże nam kilka swoich wcześniejszych pomysłów i zanotuje nasze reakcje na przeróżne rozwiązania. Możemy ze swojej strony powiedzieć, na czym nam najbardziej zależy. To będzie początek profesjonalnej współpracy.