Funkcja danego miejsca nie zawsze jest takie oczywiste. Możemy przecież spróbować czegoś innego

Niektóre miejsca posiadają swoje specjalistyczne przeznaczenie. Są jasno określone, stąd także nie można pomylić ich przeznaczenia z niczym innym. Tak jest przykładowo z salą gimnastyczną, salą weselną, lodowiskiem czy stadionem piłkarskim. Jednocześnie w każdym z takich miejsc można zorganizować coś zupełnie innego, gdyż przecież czy zawsze na stadionie piłkarskim odbywają się mecze piłkarskie? A czy na sali gimnastycznej można grać tylko w jedną grę? Wiadomo, że nie!

Stól na sali weselnej

Autor: rekre89
Źródło: http://www.flickr.com
Tak już jest, że podejście elastyczne zapewnia więcej niż, jak koncentrujemy się tylko na określonym rozwiązaniu. Podobnie jest z tematem umiejscowienia danego wydarzenia. Wydaje się, że sala weselna nadaje się najlepiej do wesela, gdyż tak to się dzieje od zawsze, jednak są też inne metody na zorganizowanie zabawy weselnej. Może to być przykładowo pod ogromnym namiotem, gdzie będzie – podobnie jak w sali – miejsce na stoły i parkiet. Przykłady: .

Jak najbardziej, to bardzo ciekawy pomysł, szczególnie, że wesela są planowane w sezonie letnim, więc jest raczej normalne, iż będzie ciepło. Z drugiej strony, takie imprezy planuje się z wielkim wyprzedzeniem, a co będzie jeśli natrafimy na bardzo nieudaną pogodę? W lato przecież potrafi być niezbyt przyjemnie, temperatura jest w stanie spadać nawet do 10 stopni, nie mówiąc już o nockach, a wesela właściwie trwają do samego rana. Z tego też względu na pewno bardziej bezpiecznym pomysłem jest wynajęcie sali weselnej.

Szukasz ekstra treści, żeby poszerzyć swoją wiedzę na ten temat? Namawiamy do następnego wpisu. Odnajdziesz go na portalu pod linkiem.

W pozostałych wypadkach, na przykład w sytuacji stadionu nie mamy też jednego profilu. Przecież na piłkarskim stadionie mogą być organizowane mecze futbolu amerykańskiego, a co więcej niekiedy organizowane są tam zawody lekkoatletyczne. Jak się okazuje można tam zorganizować i mecz (zobacz również wyjazd na mecz) siatkarski.

sala weselna

Autor: Hotel Zora Primosten Hotel Zora Primosten
Źródło: http://www.flickr.com
Tak istotnie zostało to zorganizowane w Polsce z okazji Mistrzostw Świata w siatkówce mężczyzn. Mecz otwarcia pomiędzy Serbią a Polską został zorganizowany na Stadionie Narodowym przy pełnym stadionie. To była pierwsza tego typu akcja, by na stadionie piłkarskim rozegrać mecz siatkówki. Jak się okazało był to świetny pomysł. To jedynie pokazuje, że przy odrobinie chęci może trochę zmienić przeznaczenie danego miejsca, z korzyścią dla tegoż miejsca, jak i ludzi, którzy biorą udział w danym wydarzeniu.