Odzież wojskowa zwana militarna do której możemy zaliczyć również spodnie moro to znakomite ubrania dla ludzi ceniących sobie militaria.

Większość z nas myśli że odzież militarna to zestaw garderoby tylko dla wojskowych. Dużo sklepów przygotowuje szeroki wybór różnych ubrań przeznaczonych dla hobbystów militariów, ale także dla myśliwych, survivalowców, turystów czy tylko dla miłośników wojskowego stylu. Wśród takiej odzieży możemy znaleźć najlepsze spodnie moro, czapeczki patrolówki, koszulki taktyczne, kamizelki, swetry, kurtki, spodnie dłuższe, spodnie krótkie, pasy, skarpetki, rękawice.

militaria

Źródło: http://www.sxc.hu/
Odzież i buty stworzone nie tylko specjalnie dla profesjonalistów, ale także z myślą o hobbystach militariów, łowiectwa, czy też ludzi spędzających czas poza domem. Spodnie moro bojówki bywają w kilkunastu sprawdzonych i udoskonalonych modelach, produkowane w różnej kolorystyce i różnych kamuflażach, poczynając od wzorów dobrze kamuflujących się w lasach, jak i jasnych wzorów pustynnych.

Stoiska militarne mają znakomite zatowarowanie i wybór ubrań o specjalnych właściwościach technicznych z równoczesnym uwzględnieniem luksusu w czasie użytkowania i trwałości wykorzystanych materiałów.

Kliknij ten link i sprawdź tu (https://proformasport.pl/realizacje/) dodatkowe informacje na opisywany temat – one na pewno Cię zainteresują, zatem nie czekaj zbyt długo:)

Odzież militarna, myśliwska, turystyczna, survivalowa jak i outdoor to nie tylko znane i sprawdzone wzory, lecz głównie najnowsze technologie wkomponowane w design podczas etapu projektowego. Odporne na wodę i odporne na wiatr kurtki, umożliwiające jednocześnie transport potu na zewnątrz czyli „oddychalność materiałów” to

militaria

Autor: Program Executive Office Soldier
Źródło: http://www.flickr.com

współcześnie już standard.

Elastyczne tkaniny z dodatkiem spandexu, zabezpieczenie włókien powłokami teflonowymi, wykorzystywanie niekonwencjonalnych rozwiązań techniczno-wzorniczych powodują, iż ubrania i obuwie spełnią oczekiwania najbardziej wymagających nabywców. Odzież w kamuflażach moro daje możliwość ukryć się w leśnych krzaczkach i być niemalże niezauważonym.

Odzież militarna w tym także spodnie moro są znakomite dla osób lubiących militaria, doceniających niebezpieczne, ale pełne przygód obozy survivalowe. Wytwarzana jest także odzież wojskowa dla młodych nabywców czyli mundury dla dzieci a także dziecięce koszulki moro, spodnie moro i militarne kurtki dla pociech. Ubiór przeważnie pasuje już na wzrost od 120 cm.