Na co zwrócić swoją uwagę nabywając mieszkanko od dewelopera?

Wiele osób nabywających mieszkanie preferuje te nowiuteńkie. Tendencji tej sprzyja także plan Mieszkanie dla Młodych, który pozwala otrzymać dopłatę tylko do posiadłości z pierwotnego rynku.
Stawiając na zakup mieszkania na rynku pierwotnym często dajemy się skusić ciekawym opłatom, ładnym wizualizacjom jak też obietnicom deweloperów.

Warto jednak zachować zdrowy rozsądek oraz szczegółowo skontrolować inwestycję, nim złożymy nasz podpis na przedwstępnej umowie. Ustawa deweloperska wprowadziła nieco wymogów, które mają za zadanie polepszyć zakres ochrony klientów przedsiębiorstw deweloperskich. Umowa przedwstępna powinna mieć formę notarialną. Przedwstępną umowę podpisuje się w przypadku, kiedy upatrzyliśmy sobie konkretne mieszkanko, jednakże na ten tą chwilę nie dysponujemy wymaganymi kapitałami. Proces uzyskania kredytu nastręcza paru formalności. Przedwstępna umowa uchroni nas przed podkupieniem przez innego klienta naszego zarezerwowanego mieszkania. Kupując nowe mieszkania Toruń na pewno przetestuj dewelopera.
budynek

Autor: Röben
Źródło: Röben
nowe mieszkania toruń

Autor: Keith Kissel
Źródło: http://www.flickr.com
Jak wiadomo, warto sprawdzić wszystkie informacje na temat dewelopera. Na etapie porównywania ofert bezpiecznie jest dokonać oceny, czy posiadaczem wybranego gruntu jest rzeczywiście deweloper.

Czy wiesz, że więcej znajdziesz w ofercie (https://homeplaner.pl/realizacje/)? To naturalnie zbliżona tematyka, więc bez wątpliwości również żywo Cię zainteresuje.

Teraz nadzwyczaj łatwo uzyskać taką informację w Internecie, odnajdując internetową wyszukiwarkę ksiąg wieczystych. Dzięki temu możemy dowiedzieć się między innymi o obciążeniach hipotecznych. Gdy zawęziliśmy już obszar poszukiwań, warto udać się do biura sprzedaży danego dewelopera i przywołać o prospekt informacyjny inwestycji – budowlane Urbański – deweloper.

Jest to niezastąpione źródło informacji o deweloperze, inwestycji a także wszelakich ciekawiących nas aspektów majątku tj. przedsiębiorstwo budowlane Toruń które będzie wznosić nasz przyszły dom.